Reklama
Reklama
 České celebrity 

Michaela Kuklová je na Štědrý den sama. Bez syna

Michaela Kuklová
24. prosince 2018 16:35 / showpix
Herečka Michaela Kuklová bude dnes večer u stromečku sama. Jak to tak vypadá, nemá v soukromém životě moc štěstí a letos dokonce přišla i o milovaného syna Románka.

Svého jediného syna Románka, kterému je už deset let, musí totiž Kuklová podle dohody "odevzdat" na Štědrý den jeho otci, podnikateli Romanu Holomkovi. Herečka je ale zvyklá, a tak rozhodně z tohoto stavu není nešťastná. Jak sama potvrdila, Vánoce se synem si udělá až o den později. Ostatně když si její expřítel trval na svém a ona se nechtěla hádat, nic jiného jí ani nezbylo. S Románkem si alespoň už doma napekli cukroví a ozdobili stromeček.

Kuklová má na vztahy smůlu. Její manželství s Jiřím Pomejem pro ni skončilo téměř nervovým zhroucením. Výbušný a žárlivý Pomeje Míšu skoro deset let málem nepouštěl z bytu a Kuklová ho taky delší dobu musela živit, neboť Pomeje měla tak nějak vždycky potíže s penězi.

Herečce nevyšel ani její druhý vztah s podnikatelem Holomkem, se kterým má desetiletého Románka. Po dlouhém manželství s Pomejem vkládala Kuklová do Holomka velké naděje. Ale on ji bohužel také zklamal. Není se co divit, že krásná herečka je po mnoha pokusech raději sama a věnuje se práci, synovi a svému pejskovi. 
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů