Reklama
Reklama
 České celebrity 

Herečka Kristýna Kociánová na Vánoce utekla z Čech

Kristýna Kociánová
22. prosince 2018 16:09 / archiv
Většina našich celebrit přeci jen tráví vánoční svátky doma. Cesty na hory či za teplem se začnou uskutečňovat až později. Ale hvězda seriálu Krejzovi, herečka Kristýna Kociánová prchá z Čech už na Vánoce.

Štědrý den prožije mimo domov. „Co druhý rok jezdíme s rodiči a sestrou na hory, letos padla řada na Alpy, takže zažijeme rakouskou vánoční hostinu. Každým rokem se rozrůstáme, letos jedeme i s neteří, které je rok a půl. Odjíždíme už o víkendu a necháme se hýčkat - všichni se o nás budou starat. Vždy vozím s sebou cukroví, které napeču, a jako dárek máme ty hory. Příští rok se zase sejdeme u rodičů a zažijeme ty typické Vánoce," prozrazuje Kristýna, která všem přeje klidné a krásné Vánoce.

K přání se přidává i Danka Krejzová v podání Ivany Korolové a ta nejraději tráví svátky doma u rodiny v Pardubicích. „Vracím se do dětských let, obejdeme všechny tety, babičku s dědou a rozdáváme si dárky. Kdysi jsme se snažili dodržet tradici v podobě kapra k večeři, ale nikdo ho nechtěl zabít, tak se pouštěl zpátky do vody. Pak jsem zjistila, že se to nemá, takže od té doby už to neděláme. Jíme lososa, cukroví, které peču, a se všemi si dopřáváme pohodu a taky nějakou tu skleničku," prozradila herečka. 
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů