Reklama
Reklama
 České celebrity 

Rapper Kali doplní podivný výběr porotců do Hlasu Česko Slovenska

Kali
18. prosince 2018 16:37 / TV Nova
Do křesla pro kouče pěvecké show The Voice Česko Slovensko zasedne jeden z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších slovenských rapperů Koloman Magyar, známý pod uměleckým jménem Kali. V pořadí už třetí nováček mezi kouči bude společně s Vojtou Dykem a Janou Kirschner hledat ten nejlepší hlas Česka a Slovenska, který kromě tohoto prestižního titulu získá i pohádkovou výhru v hodnotě dvou milionů korun.

„Nikdy by mě nenapadalo, že by mě mohli oslovit do tak velkého projektu, jakým je The Voice Česko Slovensko, takže nabídka mě velmi překvapila. Na jedné straně jsem si uvědomoval, že je s tím spojená velká zodpovědnost, na druhé straně jsem potřeboval nějakou změnu a beru to jako další velký krok v mojí kariéře. Takže rozhodování bylo rychlé,“ řekl Kali, který se na svoji úlohu mentora těší, ale zároveň cítí respekt. „Těším se v první řadě na to, že zažiju něco nového, že poznám nové lidi, nepochybně uslyším mnoho talentů a s některými z nich budu i pracovat. Zároveň to beru velmi vážně,“ dodal.

„Jsem velmi rád, že můžu v našem týmu přivítat slovenskou hvězdu rappu Kaliho, který má bohaté zkušenosti s podporou vycházejících pěveckých hvězd, a svoje cenné rady bude předávat nejen svým svěřencům, ale i fanouškům a televizním divákům,“ říká Pepe Majeský, kreativní producent a režisér show The Voice Česko Slovensko. 
📷
2 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Tato květina vám dokáže ochutit salát, vyprat obleční i umýt vlasy

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?