Reklama
Reklama
 České celebrity 

Míša Maurerová je trojnásobnou maminkou. Jaké dala dceři jméno?

Míša Maurerová s Emmou
16. prosince 2018 16:18 / Baby Holding
Herečka Michaela Maurerová se stala trojnásobnou maminkou. Teprve před pár dny si pořídila kočárek a dnes už je miminko na světě. Děvčátko se jmenuje Emma a přišla na svět včera v Hořovické porodnici.

„Děkujeme za nejkrásnější vánoční dárek pro celou rodinu,“ sdělila šťastná maminka. Termín porodu měla Míša kolem štědrého dne. Jméno Emma dostala holčička nejen proto, že se herečce líbí už od dětství, ale také proto, že nese její monogram MM. V Hořovické porodnici přišla na svět přirozenou cestou i dnes již téměř 10 letá dvojčátka Madlenka a Pepa. Herečka si moc přála znovu zažít přirozený porod a i když to od začátku těhotenství vypadalo, že bude muset rodit císařským řezem, nakonec se stal zázrak a Emma si vybrala přirozený příchod na svět. „Celý porod jsme zvládly za čtyři hodiny. V Hořovicích se narodila i dvojčata a vzhledem k tomu, že zde mám ty nejlepší zkušenosti a taky spřízněnou duši a skvělou doktorku Věru Pavlů, která pomáhala na svět i mým dvojčatům, tak volba porodnice byla jasná. Obrovské poděkování patří celému týmu Hořovické porodnice a také panu doktoru Vicenovi, který se o mě v průběhu mého (ne úplně jednoduchého) těhotenství staral v Praze,“ říká Míša. „Do budoucna už chci rodit jen s doktorkou Pavlů,“ usmívá se štastná maminka.

Naposledy jsme ji přistihli spolu s dvojčaty, jak si vybírají kočárek a i když nám svého pana Colomba, s kterým žije na hromádce již 3 roky stále úspěšně tají, tak na fotkách s dětmi je vidět, že je skutečně šťastná.  
📷
2 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?