Reklama
Reklama
 Komerční článek 

Nevíte, kam na Silvestra? Zajeďte si do wellness ráje celebrit!

Zochova chata
 
Nemáte ještě plány na Silvestra, ale chtěli byste jej strávit odpočinkem a relaxací? Vydejte se na Slovensko. Kousek od Bratislavy v lesích se nachází místo, kde se budete cítit jako v ráji. Zavítejte do čtyřhvězdičkového hotelu Zochova chata, který si natolik zamilujete, že se budete chtít vrátit.

Silvestrovská noc v tomto hotelu se nese v duchu skvělé zábavy a báječného jídla. Silvestrovským večerem budou provázet moderátoři. Můžete se bavit dle libost, chybět nebude ani příjemná hudba a skvělé hity. Těšit se můžete na tombolu a půlnoční ohňostroj! Předtím je k dispozici luxusní wellness, kde najdete jeden velký bazén a vířivku. Součástí je i saunový svět.

V saunovém světě se můžete těšit na finskou saunu, infra saunu, bylinkovou saunu a parní saunu. Po sauně se můžete osvěžit v ochlazovacím bazénku, vyzkoušet kneippovu koupel, zážitkovou sprchu anebo lesní chodníček.

Pokud vás trápí záda anebo si chcete jen odpočinout vyzkoušejte místní masáž. Vybírat můžete z klasické reflexní masáže až po masáž chodidel. Dámy jistě ocení možnost kosmetického ošetření. Pro ty, co nechtějí odpočívat, je zde plně vybavená posilovna. Tento wellness ráj kousek od Bratislavy stojí za to navštívit, nejen na Silvestra.

A ještě jeden tip: pokud chcete objevovat další místa Amazing Places, tak sledujte jejich instagram, kterým vás provedou známé tváře z Česka a Slovenska.
Zochova chata
Zochova chata
Zochova chata
Zochova chata
Zochova chata
Zochova chata
Zochova chata
Zochova chata

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?