Reklama
Reklama
 České celebrity 

Ester Geislerová se učí od starší Ani. Miluje cizího muže!

Ester je nyní zamilovaná do ženatého muže.
09. ledna 2015 05:32 / Facebook
Jedna krásnější než druhá. Aňa Geislerová (38) je nejen slavná herečka, ale i milenka. Muži po téhle zrzce doslova šílí. Jsou ochotni dokonce žít v milostném trojúhelníku. A vypadá to, že mladší sestra Ani Ester (30) si vzala příklad. Nedávno rozbila manželství slavné spisovatelce!

Do ryšavé příležitostné herečky se zamiloval manžel slavné spisovatelky dětských knížek Terezy Václavkové, která je navíc dcerou Oldřicha Víznera a Jany Šulcové. Dcera slavných herců od manžela sice odešla se vztyčenou hlavou, ale do zpěvu jí vůbec není. Své přátele na Facebooku o novém stavu – nezadaná – informovala s prosbou, ať se jí neptají proč. Rozchod bolí. O to víc, když Petr Václavek okamžitě veřejnost informoval o nové lásce právě s krásnou Ester, která je vdaná za Jana Kadlece.

Oba šťastně zveřejňují zamilované fotografie. „Ano, během 48 hodin po našem naprosto mírovém a důstojném rozchodu se v mém životě objevila nová žena, a to zcela neplánovaně, o to intenzivněji. Ano, projít tím je sakra těžké, a to pro všechny z nás. A tak přestože v celém našem příběhu není viny ani viníka, s veškerou pokorou, jíž jsem schopen, přijímám fakt, že pro nezasvěcené vypadám jako sráč,“ vylívá si srdce na sociální síti Petr Václavek, nový milenec Ester Geislerové. 
📷
3 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!