Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

Tomáš Hauptvogel
23. září 2018 17:26 / archiv
Vyrazili na venkovní piknik, dopřávali si smažené řízečky a šampaňské. Moderátor Velkých zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel si užívá žhavý závěr léta v zámeckém parku. Se svou manželkou Monikou a téměř čtyřměsíční dcerou Natálkou nafotili něžné snímky.

„Když jsme v únoru na Štiříně oznamovali světu, že čekáme holčičku, už tehdy jsme věděli, že se sem budeme vracet. V zahradě je totiž úplně skvělá energie. Prostě to tu máme rádi," směje se moderátor.

Tomáš s holkama využil možnost užít si piknik přímo v zámecké zahradě. Jak sám říká, piknikování, je taková rodinná tradice.

„Naší Natálce budou za chvíli čtyři měsíce, venku je nádherně, a tak jsme si společně vyrazili na piknik. S Monikou piknikujeme vždy a všude. Na každé naší cestě jsme si nějakou tu hostinu pod širým nebem užili. Nabídka, udělat si piknik v naší oblíbené zámecké zahradě je nabídka, která se prostě neodmítá. Piknik si užila i Natálie, které se nejdříve líbily všechny stromy a nakonec usnula přímo na trávě, na dece. Několik hodin jsme se tak zabavili v zámeckém parku, ve stínu stromu, debužírovali z piknikového koše dobroty a užili si tak nádherné rodinné popoledne," prozradil Tomáš.

Tento zámecký piknik rozhodně nebude posledním. Tomáš i jeho žena Monika mají jasno. „Příště bereme kamarády a jejich děti a uděláme tu pořádný mejdan," směje se Hauptvogel. 
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Nevíte, jak namíchat benzín s olejem do sekačky? Důležitý je poměr i typ oleje

1. Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

2. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

4. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

5. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?