Reklama
Reklama
 České celebrity 

Andrea Kerestešová oslavila se synem jeho první narozeniny

Andrea Kerestešová
01. září 2018 17:33 / Instagram
Bude to rok, kdy diváci Ordinace v růžové zahradě 2 viděli herečku Andreu Kerestešovou Růžičkovou v seriálu naposledy. Zatímco její postava doktorky Mariky Lukáčové strávila rok v Plzni na stáži, herečku zaměstnaly mateřské povinnosti. Nyní je ale zpět a v plné síle. Její postava doktorky Mariky Lukáčové se do Kamenice vrátila tento týden.

I když se herečka před kamery těšila, návrat nebyl tak jednoduchý, jak by si možná představovala. „Rozdíl to je to hlavně mentální. Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší než napsané texty. Ale dá se to zvládnout a je to fajn. Myslím, že nám vyhovuje tenhle systém. Netočím každý den ani od rána do večera. Někdy si na natáčení chodím odpočinout a Tobiáš si ani nevšimne, že jsem odešla. Střídám domácí a pracovní námahu, tak se to hezky vyváží," říká herečka.

Její první kroky v seriálu vedou do vězení za kolegou Adamem Svobodou (Libor Stach) a pak rovnou v ústrety novému primáři kamenické chirurgie, MUDr. Janu Sekorovi (Jan Hájek). Aniž by tušila, jak bude tohle setkání osudové. Na první pohled si rozhodně do oka nepadnou. Diváci mají postavu Andrey Růžičkové zafixovanou jako potvoru a kariéristku. „Pro mě je Marika takový samotář a samotářem zůstane. Ona se pořád utápí ve svých pocitech, střídá pravdu a lež. Je v bludném kruhu, i tenhle vztah poznamená lež. Proto říkám, nejvíce osvobozující je říkat pravdu," myslí si herečka a maminka synka Tobiáška, se kterým před několika dny oslavila jeho první narozeniny. 
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak se starat o plavky, aby vám vydržely hezké déle než jedno léto?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!