Reklama
Reklama
 České celebrity 

Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

Pavel Trávníček
19. července 2018 21:42 / archiv
Již od dětských let považuje letní prázdniny za nejhezčí roční období, Pavel Trávníček si ale vybral povolání, díky kterému ho většinou stráví po zkušebnách. Po narození syna Maxmiliána na něj ale léto působí intenzivněji. A nejoblíbenější český pohádkový princ si ho užívá každým douškem.

A s dovolenkováním začal již v červnu, kdy se s rodinou vydal do španělského města Allicante. Na dovolenou má sice jen ty nejlepší vzpomínky, nyní má ale jiné plány. “Doma na zahradě u bazénu je to nejlepší. A vůbec v naší malé střediskové republice je to nejlepší,” vyznal se Trávníček. Dlouho se ale doma neohřeje. Již brzy ho totiž čeká další rodinná dovolená u moře. A musí ji stihnout brzy. Již za několik týdnů jej totiž čeká nástup do práce.

“S naším divadlem začínáme hrát hned začátkem září a to v Adršpachu, což je krásný skalní útvar a tam sem také natočil pohádku Třetí princ. Prý tam budu mít památeční desku vyvedenou v mědi. Jinak Tři oříšky pro Popelku začínáme zkoušet koncem srpna. Bude to krásná podívaná a zároveň rodinná show a premiéra je 12. Října v kongresovém centru a už se moc těším,” svěřil se Trávníček, který si do té doby alespoň chce co nejvíc užít svého téměř dvouletého syna Maxmiliána.

Ten už je ve svém věku prý dokonce tak samostatný, že je pro svého slavného tatínka inspirací. “Maxmilián si zábavu vymýšlí sám a my se jen přizpůsobujeme. Zatím dělá veškeré práce sám dobrovolně s nadšením, tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží. Ale on je výborná inspirace pro mě. Už jsem leccos okoukal a použiju to v divadle,” říká Trávníček, který se v chystané pohádkové show nepředstaví v roli přestárlého prince, ale moudrého krále.

“Jelikož jsem už dospěl, tak je to obsazení v pořádku. Král může být také normální chlap a nikoliv pomatený stařík ,který žvatlá pitomosti, tak jak je to v Čechách zvykem,” myslí si Trávníček, který se těší na spolupráci se svými nástupci. “Myslím, že produkce vybrala dobře,” uzavřel herec.  
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Potvora z Modrého kódu dostala ochutnat vlastní medicínu!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Je elektronika vaším hobby? Pak byste měli mít tyhle vychytávky

1. Dva nahatý chlapi slibují skvělé herecké obsazení, velkou legraci a příběh tak trochu ze života!

2. Halle Berry odmítá stárnout! Na červeném koberci předvedla nejen dechberoucí dekolt

3. Lyžařská sezona je v plném proudu: Kde si zimu užívá Solaříková, Čenský nebo Kraus?

4. Bývalá láska Leonarda DiCapria vítala Nový rok nahá

5. Druhá nejkrásnější Češka letošního roku trávila příchod Nového roku v teple. Jak se vám líbí v...