Reklama
Reklama
 České celebrity 

Afterparty s Rytmusem se blíží, zbývají posledí lístky

Rytmus
26. dubna 2018 10:17 / archiv
Bude to jedinečné, velké a samozřejmě řádně luxusní! Slovenský rapper Rytmus vystoupí už tuto sobotu 27. dubna v pražském Foru Karlín. After party se pak přesune od 22 hodin do nového klubu Prah, vy můžete být u toho a na zpěváka si doslova sáhnout!

Není mnoho umělců, kteří kolem sebe šíří tolik kontroverze. Rytmuse zkrátka jedni až nábožně milují, druzí totálně nenávidí. Přesně takový je, přesně to si užívá. Oba tábory však svorně uznávají, že rapper prostě umí. „Je to chlap, jak má být. Má charisma, svaly, prostě jednička,“ rozplývá se osmnáctiletá Denisa z Kolína, která se na koncert chystá. Její kamarádka už tak nadšená není. „Nechápu, co na něm vidí. Jako chlap se mi nelíbí. Ale hubu dělá docela dobrou,“ uvažuje Karolína, která Denisu doprovodí. Obě pak mají možnost být Rytmusovi ještě o něco blíže, než jen jako běžné návštěvnice koncertu.

After party se totiž koná v jenom z nejúžasnějších prostor, které momentálně nabízí pražský klubová scéna. Klub Prah má vše, co si náročný návštěvník žádná od místa, kde chce trávit divokou noc. Navíc nabídka potkat se s Rytmusem, potřást si s ním rukou, to se nenabízí jen tak. Lístky na after party stojí 100 korun, pokud jdete však přímo z koncertu a máte VIP pásku, jdete zadarmo. A pánové, jestli chcete pořádně zamachrovat a ukázat, že na "to prostě máte" jako Rytmus, rezervujte si stůl. Budete nejen blízko rappera, ale tohle každá holka ocení. Podmínkou takové rezervace je sice konzumace minimálně 5 tisíc korun, ale co to pro vás je, ne? Více se dozvíte na www.prahclub.cz 
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Hledáte neotřelý, ale levný designový kousek do bytu? Stačí vám k tomu provaz a prkna

1. Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

2. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

3. Rapper Oto Klempíř vyráží v létě na sever

4. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

5. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?