Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Na Grammy chyběla spousta hvězd! Večer ovládl Bruno Mars

Jubilejní 60. ročník Grammy se uskutečnil v New Yorku
29. ledna 2018 09:00 / Facebook
V noci z neděle na pondělí se v americkém New Yorku předávaly nejprestižnější hudební ceny Grammy. Na jubilejním 60. ročníku ale chyběla spousta zvučných jmen jako jsou zpěvačky Beyoncé či Rihanna.

Už před galavečerem a po zkušenosti z minulých let prosili pořadatelé hosty i účinkující, aby dodrželi velmi přísný dresscode. Slavnost se tak tentokrát obešla bez extravagantních módních výstřelků a na červeném koberci se představily hlavně dámy v luxusních večerních róbách.

Z řady vybočovala topmodelka Heidi Klum, jejíž černé krajkové šaty odhalovaly možná víc, než by bylo vhodné pro tak slavnostní akci, přesto ale upoutaly pozornost nejednoho přítomného pána.

Příjemným překvapením večera byla zpěvačka Miley Cyrus, která na červený koberec sice dorazila v přiléhavém overalu, během svého vystoupení se ale převlékla do luxusních červených šatů od návrháře Zaca Posena. Mnozí se shodli, že takto elegantně už zpěvačka dlouho nevypadala a Miley se tak stala nekorunovanou královnou večírku.

Překvapivě konzervativní byla i kontroverzní zpěvačka Lady Gaga, která se předvedla v dlouhé černé taftové sukni s vysokým rozparkem z dílny módního domu Armani.

Co do úspěšnosti večer ovládl zpěvák Bruno Mars, který ve vítězství proměnil všech šest svých nominací a vyhrál v hlavních kategoriích: album i nahrávka roku. Úspěšný byl večer i pro britského zpěváka Eda Sheerana, který v popové kategorii získal cenu za nejlepší album roku i za nejlepší sólový výkon.

Vyhlášení v newyorské Madison Square Garden moderoval James Corden, u nás známý hlavně díky Carpool Karaoke z jeho late night show. 
📷
2 fotografie
kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?