Reklama
Reklama
 České celebrity 

Ruda z Ostravy se stane podruhé otcem!

Michal Kavalčík oznámil radostnou zprávu
15. prosince 2017 05:45 / Facebook
Herec a moderátor Diváckých zpráv na Primě Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy, na sociální síti oznámil radostnou novinu. Se svojí přítelkyní Zuzanou Fialovou očekává přírůstek do rodiny.

„Prošli jsme spolu se Zuzkou dlouhý a nádherný a fantastický kus cesty. A osud nám přál a chtěl, aby v té naší příští etapě barevného života se nám pod nohy pletla buď malá blonďatá úspěšná managerka, nebo malej kudrnatej šikovnej herec. Příští rok bude prostě nejvíc prima. Tenhle vánoční dáreček se Ti, lásko, povedl. Děkujeme všem, které jsme na naší cestě potkali a doufáme, že půjdete s námi i dál. P.S.: Zuzi, doprčic, kam jsi dala kapesníky…?“ napsal na sociální síti Michal, který se svojí přítelkyní Zuzanou žije několik let. Pár rád podniká dobrodružné cesty do zahraničí, ze kterých si mnohdy vozí velice vtipné příhody. Důležité je, že Michal a Zuzka berou vše pozitivně a s nadhledem.

Z předchozího vztahu má Michal Kavalčík dvanáctiletého syna Alexe. Jak se říká, jablko nepadlo daleko od stromu. Alex se věnuje divadlu a natáčení videí.

Michal Kavalčík vystudoval Ostravskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický. Účinkoval například v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet nebo Krysař. Z televizní obrazovky si ho diváci mohou pamatovat jako učitele v seriálu První krok nebo z pořadu Vtip za stovku.  
📷
3 fotografie
kat | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Velkou Británii čeká další královská svatba!

Zprávy

Alkoholové excesy jsou prý minulostí. Zákaz alkoholu ve sněmovně se proto ruší

Dům a zahrada

Jak oslavit první rok v novém domě? Jsou věci, na které byste neměli zapomenout

1. Salma Hayek v slzách. Přišla o svou lásku

2. České krásky dřou ve fitku. Povánoční kila už jsou dávno minulostí!

3. Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

4. Na co se Janek Ledecký těší jako malé děcko?

5. Dvouletá princeznička Charlotte vyrazila poprvé do školky