Reklama
Reklama
 České celebrity 

Syn Simony Krainové se objevuje v nové kampani! Je k sežrání!

Simona Krainová s Brunem v nové kampni
18. listopadu 2017 05:14 / Essilor
Topmodelka Simona Krainová nemá sice problémy se zrakem a nemusí nosit brýle ani kontaktní čočky, její syn Bruno se ale bez této pomůcky nyní neobejde. Malý chlapec je v brýlích snad ještě roztomilejší!

Simona je stále na výsluní v prostředí modelingu, ale také jako tvář mnoha prestižních značek. A jak to tak vypadá, v jejích šlépějích se teď vydává i její mladší syn Bruno, z něhož se pomalu stává model. Roztomilý Bruno se totiž se svou maminkou nyní objevuje v kampani na brýlové čočky Junior Airwear, které jsou prakticky nerozbitné.

„Jsou také o 30% tenčí a lehčí, než běžné brýlové čočky, takže nezatěžují nos a uši a jejich uživatel o nich téměř nebude vědět,” říkají odborníci ze společnosti Essilor, která tyto brýlové čočky vyvinula.

„Jsem moc ráda, že tahle věc existuje, protože všichni víme, jak jsou děti živé a někdy až moc. A náš Bruno je docela energické dítě, takže tyhle brýlové čočky si nemůžeme vynachválit,” svěřila se spokojená maminka Simona Krainová. „Jsou vážně super. Ty brýle nejsou vůbec těžké a jsem ráda, že dnešní děti, potažmo jejich rodiče mají na výběr právě z takových novinek,” pochvalovala si modelka.

A jak si focení užíval Brunko? „Je to super," prohlásil malý rošťák, který tak pomalu vstupuje do českého šoubyznysu.

Perfektní volbou nejen na letní či zimní radovánky jsou brýlové čočky s povrchovou úpravou Crizal Kids UV, které dětem poskytnou nejvyšší možnou UV ochranu v čirých čočkách s E-SPF 25. Navíc jsou odolné také proti škrábancům a odleskům a snadno se čistí.

„V nabídce jsou pak i nejmodernější brýlové čočky CrizalKidsPrevencia obsahující modrý filtr a chrání tak zrak dětí pro budoucnost při práci s PC, tabletem, mobilem - zrátka při hrách v digitálním světě. A pokud děti tráví s tabletem či telefonem většinu dne, anebo se hodně dívají na televizi, pak si mohou zrak chránit inovativními brýlovými čočkami Crizal Prevencia," dodávají odborníci z Essiloru.

Vždy ale platí, že je dobré, aby se rodiče poradili s odborníky o tom, co je pro jejich dítě nejlepší, třeba právě v Essilor optice v Praze 5. Zde vám poradí se vším, co potřebujete vědět a čočky na klientech přímo vyzkouší a také rovnou zasadí do brýlových obrouček.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jarní úklid: Vyčistěte také místa, na která běžně nezbývá čas

1. Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

2. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

4. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

5. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?