Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Jennifer Lopez nafotila se svým novým partnerem titulku prestižního magazínu!

Jennifer po boku svého nového přítele jen září
04. listopadu 2017 11:13 / Instagram
Zpěvačka Jennifer Lopez se nechala přemluvit a kývla na nabídku nafotit titulní stranu pro prestižní magazín Vanity Fair. Na obálce září se svým novým partnerem Alexem Rodriguezem. V rámci rozhovoru nechala popová diva nahlédnout do svého soukromí.

Pár se poprvé veřejnosti představil loni v rámci Met Gala a okamžite se jim začalo přezdívat novodobá Merilyn Monroe a Joe DiMaggio. "Téměř jsem na něj začala hulákat "Alexi", když jsem ho uviděla. V ten moment jsem byla na obědě v Beverly Hills. Když přijde na takové věci, jsem tou nejstydlivější osobou na světě," řekla Lopez k seznámení se svojí novou láskou. Zpěvačka vyšla za Alexem ven a poklepala mu na rameno. V té době byla v Beverly Hills kvůli promu své nové show Shades of Blue. "Byla jsem oblečená jako moje postava, vypadala jsem jako kluk. Měla jsem na sobě džíny a krátké kudrnaté vlasy. Alex se na mě podíval a řekl: "Jennifer, jsi to ty?" a pak dodal, že vypadám překrásně," upřesnila JLo.

První rande zpěvačka s bývalým hráčem baseballu měla v hotelu Bel Air, kde se sešli na večeři. "Myslím, že Alex si myslem, že jsem velice divoká a hlučná, ale opak je pravdou. Jenom jsem ten večer poslouchala. Povídal mi o svých plánech do budoucna a o tom, jak ukončil svoji baseballovou kariéru," řekla JLo, podle níž byl Alex během prvního rande velice nervozní. "Zeptal se mě, jestli si dám drink. Já jsem odpověděla že ne a on se zeptal, jestli by mi to nevadilo, kdyby si dal on drink," upřesnila detaily Jennifer.

Dvojice má spoustu společného. Jak oba uvedli, spojuje je nejenom, že jsou oba narozeni ve znamení Lva, pochází z New Yorku a mají latinské kořeny, ale i dalších asi 20 věcí, které si chtěli nechat pro sebe. Vypadá to, že zpěvačka konečně prožívá jedno ze svých nejštastnějších období. Snad jim to společně dlouho vydrží.  
📷
2 fotografie
kat | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!