Reklama
Reklama
 České celebrity 

Dokonalá romantika: Takhle Leoš Mareš požádal Koblížkovou o ruku!

Leoš Mareš se bude ženit!
30. října 2017 07:19 / Instagram
Jednačtyřicetiletý moderátor Leoš Mareš zvládá romantická gesta opravdu dokonale! O víkendu požádal o ruku svou přítelkyni a módní redaktorku Moniku Koblížkovou (36) a nechyběl ohňostroj ani prsten za miliony.

Letos v květnu se nejznámější český moderátor rozvedl po osmileté odluce s matkou svých synů Monikou Marešovou. Už v tu dobu bylo všem jasné, že do toho se svou novou partnerkou brzy praští.

Leoš ví, co se sluší a patří, a tak jel nejprve požádat o ruku otce jeho lásky Moniky. „V týdnu jsem pozval Moniku na víkendový výlet s tím, že nebude vědět kam jedeme. Včera jsem vstal brzo ráno a odjel do Dvora Králové za jejím tatínkem. Byl trošku překvapený. Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu: Přijel jsem Vás požádat o ruku Vaší dcery, protože jí miluju a chci si jí vzít," popsal Mareš.

Žádost o ruku proběhla v hotelu v Mariánských Lázních, kde se dvojice po večeři šla podívat na ohňostroj. Až posléze si Monika uvědomila, že ho pyrotechnici odpalují na hudbu jejich oblíbené písničky od kapely Coldplay. Následně moderátor poklekl a požádal svoji přítelkyni o ruku.

„Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky a pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ni na naší písničku od Coldplay. Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo, viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel,“ popsal romantické chvíle zamilovaný Leoš.

A co na to Monika? Řekla ANO! Od té doby se jí na ruce skví velmi drahý diamantový zásnubní prsten. Monika má na Leoše velmi dobrý vliv. Ten nejlepší, co kdy nějaká žena na něj měla. A je vidět, že dvojice se opravdu hledala. Láska a porozumění z nich je cítit na každém kroku. Už teď je jasné, že Leoš udělá vše pro to, aby si Monika nejhezčí den v životě pořádně užila! 
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!