Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Julia Roberts olavila padesátiny! Herečka s okouzlujícím úsměvem vypadá i bez plastik skvostně!

Julia Roberts je jedna z nejkrásnějších amerických hereček
29. října 2017 03:07 / Facebook
Julia Roberts je jedna z nejkrásnějších amerických hereček. Bývalá modelka, přezdívaná americká pretty woman, je držitelka tří Zlatých glóbů a ceny Americké filmové akademie Oscar. Zrzka s ústy od ucha k uchu oslavila včera padesátiny! Její tvář však nestárne.

Julia Roberts má v obličeji minimum vrásek a plastiky do teď odmítala. Většina jejích kolegyň už má v jejím věku za sebou nejednu plastickou operaci. Ať už vyhlazení vrásek, liposukci nebo zvětšení prsou. Julia se ale rozhodla zůstat přirozeně krásná, dokud to půjde! „Do padesáti let hodlám přežít bez plastik! I za tu cenu, že kvůli tomu přijdu o roli,“ prohlásila před třemi lety sebevědomá Julia, která dobře ví, že ji producenti i diváci milují takovou, jaká je. Herečka je pořád stejně okouzlující i bez plastik!

Nejslavnější rusovlasá diva Hollywoodu pochází z umělecky založené rodiny. Oba rodiče, otec Walter a matka Betty-Lou Robertsovi, byli a jsou herci. Stejně tak i oba její sourozenci, starší bratr Eric Roberts a sestra Lisa Roberts Gillan. Herečkou je i bratrova manželka Eliza Roberts a Juliina neteř Emma Roberts. Oba rodiče byli i divadelní pedagogové a scenáristé.

Pro krásnou herečku však herectví není žádným naplněním dětských snů. Julia si přála být veterinářkou. Nakonec ale zůstala u herectví a podle médií patří mezi několik nejlépe placených filmových hereček všech dob.

Mezi nejznámější a nejvýznamnější Juliinu roli patří samozřejmě Pretty Woman. Skvělá romantická komedie z roku 1990 je vlastně pohádka pro dospělé. Julia ve filmu ztvárnila pouliční prostitutku Vivian a místo prince se do ní zamiloval finanční magnát Edward Lewis, kterého si zahrál Richard Gere (68).

Julia Roberts se díky výjimečnému vzhledu stala vyhledávanou herečkou. S Richardem Gerem se před kameru postavila ještě o devět let později v úspěšném filmu Nevěsta na útěku. Tou se Julia stala i v osobním životě. Těsně před obřadem utekla snoubenci Kieferu Sutherlandovi. Reagovala tak na jeho nevěru se striptérkou.

Hollywoodská hvězda měla mnoho partnerů, mezi její vážné známosti patřil Dylan McDermott, Liam Neeson, Kiefer Sutherland (plánovanou svatbu s ním zrušila těsně před jejím uskutečněním), Jason Patric, Matthew Perry a Benjamin Bratt. V polovině 90. let byla přibližně rok a půl provdána za countryového zpěváka Lyle Lovetta.

V červenci roku 2002 se podruhé provdala za hollywoodského kameramana Daniela Modera, se kterým žije střídavě v Novém Mexiku a kalifornském Malibu. V listopadu 2004 se jim narodila dvojčata, dcera Hazel Patricia a syn Phinnaeus „Finn“ Walter. Jejich třetí dítě, syn Henry Daniel Moder, se narodil 18. června 2007 v Los Angeles. 
📷
4 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?