Reklama
Reklama
 České celebrity 

Hanka Mašlíková se chce dostat opět do formy! Dva měsíce po porodu císařem se pouští do cvičení

Hana Mašlíková Reinders se chce zase pustit do cvičení
25. října 2017 05:57 / Facebook
Moderátorka, příležitostná modelka a nyní hlavně maminka Hanka Reinders je štíhlá jako proutek, ale svůj život si aktivní blondýnka bez pohybu neumí představit. A tak Hanka dva měsíce po porodu císařem zavelela ke cvičení a budování své sexy vypracované postavy.

S manželem Andrém jsou zvyklí pravidelně cvičit, a tak bylo jasné, že se fyzických aktivit nevzdá ani v těhotenství, natož po porodu syna Andrease.

Pětatřicetiletá moderátorka Snídaně s Novou se může pochlubit opravdu parádním tělíčkem, které chce v nejbližší době opět dovést k dokonalosti. „Muži, je čas začít makat. Jizva po císaři je už zahojena, můžeme pomalu zase blbnout. Cirkus Humberto s námi už počítá. A za pár let zapojíme i Andreaska,“ zavelela k pohybu odhodlaná maminka, která se se svými fanoušky často dělí o radosti, které jí přináší mateřství. Místo toho, aby ostatní matky sdílely její radost, nebo si z toho něco vzaly, tak na moderátorku občas pěkně útočí.

Velká vlna kritiky, obviňování a urážek se na moderátorku strhla hlavně za to, že se měsíc po porodu objevila na televizních obrazovkách. A to i přesto, že pracovala jen jednou týdně tři hodiny. Být veřejně známou osobností není občas jednoduché a někdy zkrátka přijdou chvíle, kdy slavní musí čelit lidem, kteří mají potřebu neustále poučovat a upozorňovat na chyby. Své o tom ví moderátorka a maminka Hanka Reinders, která se ale i přes občasnou kritiku snaží se svými fanoušky komunikovat a pozitivně motivovat jiné maminky. 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Citelně rostou ceny potravin. Brambory za jediný měsíc zdražily o dvacet procent

Dům a zahrada

Je nejvyšší čas na vysazení cibulek tulipánů. Víte ale, jak je správně sázet?

1. Rytmus sedm měsíců po rozchodu s Darou požádal svou novou lásku Jasminu o ruku!

2. Tatiana Kovaříková: Nebýt panenek, nejsem módní návrhářka

3. Halina Pawlowská: Když chceš hezky milovat, musíš lásku pilovat

4. Charismatická herečka Chantal Poullain ráda improvizuje v kuchyni. Co vaří nejraději?

5. Václav Neckář slaví! Narozeninovou párty si užil a dočkal se i krásného překvapení