Reklama
Reklama
 České celebrity 

Hanka Mašlíková se chce dostat opět do formy! Dva měsíce po porodu císařem se pouští do cvičení

Hana Mašlíková Reinders se chce zase pustit do cvičení
25. října 2017 05:57 / Facebook
Moderátorka, příležitostná modelka a nyní hlavně maminka Hanka Reinders je štíhlá jako proutek, ale svůj život si aktivní blondýnka bez pohybu neumí představit. A tak Hanka dva měsíce po porodu císařem zavelela ke cvičení a budování své sexy vypracované postavy.

S manželem Andrém jsou zvyklí pravidelně cvičit, a tak bylo jasné, že se fyzických aktivit nevzdá ani v těhotenství, natož po porodu syna Andrease.

Pětatřicetiletá moderátorka Snídaně s Novou se může pochlubit opravdu parádním tělíčkem, které chce v nejbližší době opět dovést k dokonalosti. „Muži, je čas začít makat. Jizva po císaři je už zahojena, můžeme pomalu zase blbnout. Cirkus Humberto s námi už počítá. A za pár let zapojíme i Andreaska,“ zavelela k pohybu odhodlaná maminka, která se se svými fanoušky často dělí o radosti, které jí přináší mateřství. Místo toho, aby ostatní matky sdílely její radost, nebo si z toho něco vzaly, tak na moderátorku občas pěkně útočí.

Velká vlna kritiky, obviňování a urážek se na moderátorku strhla hlavně za to, že se měsíc po porodu objevila na televizních obrazovkách. A to i přesto, že pracovala jen jednou týdně tři hodiny. Být veřejně známou osobností není občas jednoduché a někdy zkrátka přijdou chvíle, kdy slavní musí čelit lidem, kteří mají potřebu neustále poučovat a upozorňovat na chyby. Své o tom ví moderátorka a maminka Hanka Reinders, která se ale i přes občasnou kritiku snaží se svými fanoušky komunikovat a pozitivně motivovat jiné maminky. 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Kazí vám plevel váš dokonalý trávník? Pak pro vás máme rady, jak s ním účinně bojovat

1. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

2. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

3. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

4. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?

5. Nuda v Brně nehrozí! Vitázková vjela manželovi do vousů!