Reklama
Reklama
 České celebrity 

Jeden z nejznámějších stylistů do půl těla: Takhle si vypracoval břicho!

Filip Vaněk vypadá lépe než kdy dřív!
19. října 2017 03:50 / Hotel Emblem
Filip Vaňek je předním českým stylistou. Stará se o podnikatele i podnikatelky, manažery i manažerky, ale hlavně o naše celebrity. Má velmi dobré vztahy například s modelkou Simonou Krainovou nebo s Leošem Marešem a jeho přítelkyní Monikou Koblížkovou.

Filip je opravdu hodně časově vytížený, ale jsou chvíle, kdy si dokáže najít čas pro sebe a odpočinout si od práce i od lidí.

Filip Vaněk je požitkář a všechno si umí užívat. Relax si užívá dvojnásob. „Objevil jsem na doporučení přátel luxusním spa v hotelu Emblem u Starosměstského náměstí a musím říct, že je to pecka. Kromě skvělých služeb vás dostane i ten nádherný výhled na Prahu. Z terasy jsou vidět Hradčany, no co víc si přát," prozradil Vaněk.

Po devadesátiminutové masáži, kterou si Filip dopřál v oblíbeném hotelu, pro své fanoušky vyfotil snímek, na kterém se pyšní opáleným a vypracovaným bříškem. Je vidět, že oblíbený stylista hvězd o sebe pečuje a rád si dopřeje příjemný luxus, který v pražském hotelu rozhodně nechybí.

Sauna, masáže, na střeše vířivka, kde můžete být sami nebo se svou drahou polovičkou. Kromě toho skvělé šampaňské, ovoce, nebo něco jiného, co máte rádi. „Jako užívám si to maximálně. Je to místo, kam lze utéct z ruchu velkoměsta, a přitom nemusíte jet přes půlku Prahy. Takhle podle mě má vypadat wellnes,” doplnil stylista. 
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?