Reklama
Reklama
 České celebrity 

Rozkošné: Hanka Mašlíková ukázala fotku svého spinkajícího syna!

Mašlíková
17. září 2017 10:05 / Instagram
Hanka s manželem jsou ze svého prvního dítěte totálně paf, zbožňují ho nadevše, ale i přes to se novopečená maminka rozhodla vrátit do vysílání ranní Snídaně s Novou, za což si ale od některých maminek slízla pěknou kritiku. Hodně žen se ale postavila na její stranu.

Díky tomu, že Hanka Mašlíková Reinders (35) cvičila ještě měsíc před porodem, tak byla v perfektní formě. Podle očekávání se tedy nabraných kil během těhotenství zbavovala velmi snadno. Šlo to rychleji, než sama čekala. V těhotenství moderátorka nabrala dvanáct kilo a když odcházela z porodnice, měla navrch jen dvě kila. Do týdne šla s váhou ještě dolů a skončila ještě s nižší váhou než když otěhotněla!

Kritika nerudných maminek ani poporodní kila však nejsou pro Hanku vůbec důležitá. Středobod vesmíru je teď pro šťastné rodiče měsíční syn Andreas! A Konečně se Hanka rozhodla světu ukázat alespoň spinkající uzlíček štěstí.

Mašlíková nedávno zveřejnila jeho první fotografii, na které ale chyběla hlavička. Teď se pochlubila jinou fotkou. Stejně jako u těch předchozích není vidět jeho tvářička. Andreas spinká v postýlce vystlané peřinami a různými polštáři a pochopitelně hračkami. Hana s manželem Andrém Reindersem navíc synkovi pověsili na postýlku z barevných písmen jeho křestní jméno.

„Hodnější děťátko jsme si nemohli přát. Náš středobod vesmíru,“ okomentovala Hanka snímek, na kterém roztomilý Andreas spinká v postýlce. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Založte si na zahradě jednoduchý zavlažovací systém z PET lahví

1. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

2. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

3. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

4. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

5. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera