Reklama
Reklama
 České celebrity 

Moderátorka Hanka Mašlíková v šestinedělí: Nekojí a už pracuje!

Hanka Mašlíková odráží kritiku veřejnosti kvůli nástupu do práce
15. září 2017 10:29 / Facebook
Měsíc po narození syna Andrease, Hance praskly silikonové implantáty a ona proto nemůže proto kojit. Zakázali jí to doktoři. Z prasklých implantátů se totiž může uvolňovat nebezpečná látka, která by mohla být ještě nebezpečnější pro miminko.

Pětatřicetiletá moderátorka novácké snídaně teď lituje, že před deseti lety na plastiku prsou šla. Kdyby mohla své rozhodnutí vrátit, nikdy by si ňadra zvětšit nenechala. Na to je však už pozdě.

Vlna kritiky, obviňování a urážek se však na moderátorku strhla ve chvíli, kdy na Facebooku vysvětlila svůj brzký návrat na televizní obrazovky. Mašlíková se totiž již měsíc po porodu syna Andrease, vrátila do pracovního procesu - tedy do Snídaně s Novou, kterou už několik let moderuje. A jak se dalo čekat, čerstvá maminka to pořádně schytala od veřejnosti. Opustit dítě v šestinedělí? Za to Hana Mašlíková Reinders dostala naloženo víc, než by čekala.

„Ráda bych se veřejně vyjádřila k vašim otázkám a kritice ohledně mého rychlého návratu k moderování Snídaně s Novou. Vysíláme s kolegou jednou týdně v pondělí tři hodiny, takže od malého Andrýska odcházím na tři hodiny 6:00–9:00, po deváté už jsem doma. Ty tři hodiny mé nepřítomnosti hlídá Andreaska tatínek André Reinders, který je také rodič a zvládá s malým naprosto všechno na jedničku. Dítě nemá jen matku! Podle mě je dobré a hlavně i důležité, aby děťátko vnímalo péči a lásku obou rodičů," vysvětlila na svém profilu.

„Mám velkou výhodu v tom, že nemám práci 5–7 dní v týdnu na 8 nebo 12 hodin, proto si mohu dovolit si do práce na chvilku nárazově odskočit. Stejně tak nevidím problém v tom si po šestinedělí občas na pár hodin odskočit na moderování nějaké akce. Navíc obě naše babičky jsou úžasné a patří k rodině, takže budu moc ráda, když budou občas hlídat ony, aby si vnoučka užily a Andreasek k nim měl důvěru a jejich lásku si užíval od začátku. Neexistuje žádný manuál, jak být dokonalou matkou nebo co je pro dítě úplně nejlepší. Věřím, že každá z nás matek se chová a jedná s tím nejlepším úmyslem a láskou ke svému dítěti. Věřte mi, že Andreasek je a vždy bude v našich srdcích a životech na prvním místě. To, že někdo není jeden, dva, tři nebo čtyři roky na mateřské, zvládá domácnost i péči o dítě a občas si odskočí za prací, a tím pádem i přispěje do rodinného rozpočtu, z něj nedělá špatného rodiče. Nesuďte a nekritizujte povrchně ostatní jen proto, že něco dělají jinak než vy. Navíc znám spoustu žen na mateřské, které jsou s dítětem 24 hodin denně 365 dní v roce a kvůli tomu jsou nervózní, uječené a přenáší ten stres samozřejmě na dítě. To už je lepší si odskočit občas do práce a být v pohodě, a tím pádem mít i spokojené dítě. Snažím se být tou nejlepší milující matkou a to je to nejdůležitější,“ dodala Hanka. Nakonec jí dost maminek na sociální síti dalo za pravdu.  
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Rychlé tipy pro všechny, kdo nemají čas uklízet

1. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

2. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

3. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

4. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

5. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš