Reklama
Reklama
 České celebrity 

Poznáte tuhle kočku? Z proměny, kterou prošla vám spadne brada!

Věřili byste, že Yvona má na svém kontě pět křížků?!
05. srpna 2017 08:03 / Archiv Yvony Maléřové
Když se chce, tak to jde! A ne, že ne! Své o tom ví i sestra jedné z našich nejúspěšnějších modelek Yvona. Starší sestra Simony Krainové prošla zásadní životní proměnou a nezbývá než zatleskat! Yvona vypadá neskutěčně!

Samozřejmě že své hrajou i dobré geny, které evidentně v rodině slavné topmodelky nechybí, ale největší zásluhu má na proměně sama Simonina sestra! Ta se rozhodla změnit svůj životní styl, začala jíst zdravěji a hlavně se věnuje plavání a především běhu. Aby motivovala i ostatní ženy, rozhodla se sdílet porovnání dvou fotografií, kde je vidět, jak vypadala dříve.

„Ok, ale sdílím poprvé a naposledy. Fakt se mi na tu fotku už nechce dívat... myslím, že ještě tak rok po této fotce jsem se přemlouvala zvednout zadek...to jsem ještě něco málo stihla přibrat," napsala Yvona na svou sociální síť.

Je patrné, že ségry se nezapřou! Poté co Yvona začala cvičit a více se o sebe starat, vypadá téměř jako Simonino dvojče. „A to jsem o sedm let starší než Simona…,” říká s úsměvem Yvona. A každý chlap, který se na fotky modelčiny sestry podívá, si musí říct, že tohle by chtěl mít doma. Yvona je prostě kus. Tahle krásná ženská ale svou lásku má! Jak sama přiznala, je to právě běh.

„Ano běhání je moje láska! Nestalo se jí proto, že jsem chtěla zhubnout. Taky jsem se nutila a nenáviděla každý první utrápený kilometr a těšila se do cíle. Ale vydržela jsem i přesto, že výsledky nebyly hned a hlavně kvůli lidem, kteří byli pro mě vzorem. Učila jsem se běhat správně, poslouchala ty, co už mají zkušenosti, poznávala lidi na sportu závislé a záviděla jim vždy dobrou náladu, začala posilovat, ať mám výdrž běžet déle než 10 minut a víc než dva kilometry, začala plavat, ať se naučím pořádně dýchat. V tom celém kolotoči jsem si ani nevšimla, jak šla kila dolů a jak se vlastně měním fyzicky i psychicky! A stalo se," motivuje Yvona svým příběhem snad každou ženu, kterou trápí nějaké to kilo navíc.

I sama Simona Krainová je na svou sestru právem pyšná a snaží se motivovat všechny své fanynky, které se možná ještě odhodlávají, udělat první krok. „Pro všechny, co chtějí v životě udělat změnu a posunout se dál… Moje ségra… Pamatuju si doby, kdy brblala, že v jejím věku už to nejde… Jde VŠECHNO… Vaše tělo brzdí pouze vaše hlava…! Ségra, jsi borec, loveuuuuu,” napsala na Instagram Simona ke dvojfotce, na které je její sestra před proměnou a po ní. 
📷
5 fotografií
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězdná svatba u Vágnerů! Nebudou chybět slavné topmodelky a celebrity!

Zprávy

Václav Fischer narazil s žalobou vůči státu. Chtěl 300 milionů

Dům a zahrada

Nejlepší vánoční dárek pro kočku? Vyrobte jí útulné místo ke hře i odpočinku

1. Jane Fondová vypadá i v 80 báječně!

2. Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski

3. Hvězdná tenistka Karolína Plíšková plánuje svatbu!

4. Lenka Kořínková vždy byla svá a originální, ale tohle přehnala!

5. Herečka Hrachovcová se ráda ukazuje nahá!