Reklama
Reklama
 České celebrity 

Vndadná herečka Alice Bendová nepoužívá deodorant! Víme proč!

Sexy kráska Alice Bendová o sebe ráda pečuje
29. července 2017 11:49 / Instagram
I když je třicet nad nulou, tak jsou celebrity stále svěží bez pověstných mokrých koláčů či viditelných map po deodorantech. Jsou skutečně tak mimořádné nebo prostě ví, jak na to?

Kdo by nechtěl být krásný, slavný a dokonalý? Nicméně nic není zadarmo. To vědí i slavné osobnosti. Ty musí nejen tvrdě makat na své kariéře, ale i na tom, jak vypadají a nemohou si dovolit natáčet či vystupovat v propocených šatech. Své o tom ví i herečka Alice Bendová, která je stále dokonalá. A jak to dělá, že se jí trapasy s propoceným tričkem netýkají?

„Na botox nechodím z důvodů, že bych se nějak nadměrně potila. Mám však z deodorantů strach. Je přece známé, že mohou být pro zdraví rizikové. Navíc je musíte používat denně a mít je stále u sebe. Tohle řešit nemusíte, prostě se nepotíte. Jak jednoduché," vysvětluje herečka a moderátorka Alice Bendová.

A není sama, kdo nedá na aplikaci botoxu do podpaží dopustit. „Už několik let si nechávám vždy během dubna aplikovat botox do podpaží. Mám vyzkoušené, že přes vysoké teploty a teplé neprodyšné kostýmy, oblečení nepropotím. Zkrátka v profesi jako je ta moje, je to jednoduše nutnost," prozrazuje známá slovenská herečka Zdena Studénková.

Obě herečky na kliniku chodí pravidelně. Zdena Sudénková si na botox zajde jednou ročně a Alice Bendová jednou za tři čtvrtě roku. „Účinek nastupuje pozvolna během 2 až 5 dnů, kdy potní žlázy v ošetřené oblasti omezují až takřka zastavují svou činnost. Efekt je vždy individuální. Přetrvává podle použitého množství látky 7 -12 měsíců, někdy i déle. Ačkoliv není výsledek trvalý, lze aplikaci bez obav opět opakovat, přičemž s počtem opakování se efekt prodlužuje," prozrazuje dermatoložka a lékařka estetické a korektivní medicíny MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Strach z aplikace botoxu ani jedna z krásek rozhodně nemá! „Žijeme snad už novém tisíciletí a tak předsudky vůči této metodě jsou pro mě směšné. A věřím, že potom, co lidé běžně používají žiletky na holení, přehodnotí i svůj postoj k drobnému zákroku, který jim může vrátit pocit sebevědomí. Nikdy sem neměla žádnou reakci na tyto drobné vpichy a výsledek stojí za to," říká herečka Zdena Studénková. A jak to vidí

Alice Bendová? „Místo se natře znecitlivující mastí, takže necítíte vůbec nic a hotovo je za 5 minut. Těch 5 minut za to, že se skoro rok nepotíte, fakt stojí."

Tyto dámy nejsou jediné, kdo této metodě věří. V propoceném triku už nenachytáte ani zpěváka Martina Maxu nebo Muže roku Jakuba Krause. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?