Reklama
Reklama
 České celebrity 

Bývalá Miss Zuzana Jandová vyrazila s kamarádkou do Tater. Nová láska na obzoru?

Devětadvacetiletá Miss ČR 2008 má k Slovensku úzký vztah
27. června 2017 05:11 / Gino Paradise Bešeňová
Devětadvacetiletá Miss ČR 2008 má k Slovensku úzký vztah. Tatínek je Maďar narozený na Slovensku, a tak má Zuzana u našich sousedů i část své rodiny. S kamarádkou Nelly strávila víkend ve vodním ráji Gino Paradise Bešeňová v Tatrách. V černých plavkách byla neskutečně sexy. Všiml si toho i slovenský Muž roku a moderátor Martin Šmahel. Hodili by se k sobě?

„V Bešeňové je to opravdu krásné, strašně moc vyžití a krásný wellness. Já miluji masáže, takže jsem si tu nenechala ujít dvě thajské masáže, a sice olejovou a chodidel. Dnešní doba je strašně uspěchaná, všichni se za něčím neustále hodí a zapomínají odpočívat. Já jsem si tu skvěle odpočinula. Dokonce jsem vyzkoušela i muzikoterapii s gongem, kterou nám poskytl saunamaster přímo z Haiti," uvedla Zuzana, která strávila několik okamžiků také se slovenským Mužem roku 2008 a moderátorem Martinem Šmahelem.

Vzhledem k tomu, že je Martin zároveň fitness trenérem a má perfektně vypracované tělo, k single Zuzce by se opravdu hodil. Zuzana byla půl roku nemocná, a tak se snaží dostat zpět do kondice. „Za půl roku jsem ztratila fyzičku i tvary, co jsem mívala. Chodím teď čtyřikrát týdně na fitbox a dvakrát týdně do posilovny s trenérem," prozradila dlouhovlasá kráska, která dostala nabídku na moderování televizního lifestylového pořadu a v létě plánuje velkou oslavu svých třicátých narozenin.

Do Tater cestovala s kamarádkou vlakem. „Super City Pendolino je mnohem rychlejší než auto. Můžete si tam odpočinout, máte k dispozici wifi, občerstvení, zásuvky. Je to opravdu komfortní a nikde nepřestupujete. V Tatrách jste za pár hodin," dodala Zuzka.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Strany a hnutí zúčtovávají volební kampaně. Kde mají deficit a kdo nejvíce utrácel?

Dům a zahrada

Správné zazimování prodlouží sekačce životnost a udrží výkonnost

1. Matuška bude mít muzikál. Překvapení chystá i Helena Vondráčková

2. Vážné obvinění Silvestra Stalloneho: Měl znásilnit 16letou dívku!

3. Rozloučení se zesnulým Šmídem bude veřejné, ale nebude v Praze

4. Česká herečka zavrhla svého bratra, ředitele divadla, kvůli dluhům!

5. Charismatický slovenský klavírista a zpěvák vystoupí na Žofíně i v Klementinu!