Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Janet Jackson poprvé světu ukázala svého vymodleného syna!

Malý Eissa v náručí táty a mámy
17. dubna 2017 00:43 / Instagram
Zpěvačka Janet Jackson, sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona, na začátku tohoto roku porodila první dítě, chlapce pojmenovaného Eissa. Nyní konečně světu ukázala svůj vymodlený poklad. Fotku svého chlapečka, kterého porodila v padesáti letech, sdílela na svém Instagramu.

Janet Jackson se syna dočkala ve věku, kdy už ženy pomýšlejí spíše na vnoučátka. Zpěvačka se tak stala snad nejstarší prvorodičkou světového šoubyznysu. Když zpěvačka loni zrušila koncertní turné a jako důvod uvedla těhotenství, její fanoušci se obávali, že nastanou zdravotní komplikace. Nakonec ale všechno dobře dopadlo a miminka se ve zdraví dočkala.

Během těhotenství se Janet skrývala a miminko tajila i po porodu. Teď ale udělala vyjímku a fanoušky potěšila roztomilým snímkem. „Moje dítě a já po zdřímnutí,“ napsal k fotce se synem.

Manželství Janet Jackson a miliardáře Wissama al-Mana je v troskách a schyluje se k rozvodu. A údajně za to může muslimská víra, kterou Wissam vyznává. Měl být totiž na zpěvačku přísný a zakazovat jí věci, které nebyly v souladu s islámem. Chlapeček Eissa bude zpěvačce manžela připomínat až do smrti, protože to vypadá, že malý drobeček poroste do podoby tatínka. Snědou barvu kůže po své mamince totiž nepodědil.  
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Balkonové květiny udělají z vašeho domu malý ráj. Jaké jsou nejkrásnější a jak je pěstovat?

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů