Reklama
Reklama
 České celebrity 

Petra Faltýnová oslavila narozeniny! Jaký dárek sama sobě dopřála?

Jako dárek si Petra dopřála bohatší a delší vlasy
13. dubna 2017 04:13 / Salon YES VIP
Krásná brunetka Petra Faltýnová se vrátila z Miami, aby na velkolepé party oslavila své 39. narozeniny. Jako dárek dopřála bohatší a delší vlasy a profesionální péči v Salonu YES VIP.

Je vidět, že měsíční pobyt ve slunném Miami Petře Faltýnové opravdu svědčí, vypadá báječně a doslova srší energií. Pouze jejím vlasům dal trochu zabrat, sluneční paprsky vykonaly své. „Moje první kroky po návratu z Miami směřovaly právě do Salonu YES VIP, neboť mé vlasy si nutně žádaly profesionální zásah. Potřebovaly nejen obarvit a znovu rozzářit, ale také přidat na délce i objemu," prozradila Petra Faltýnová, která si nechala vlasy prodloužit za pomoci unikátní metody Hairdreams NANO, kterou jako jediný u nás nabízí právě Salon YES VIP.

Revoluční Hairdreams NANO technologie nabízí řešení jak získat vytouženou délku vlasů bez viditelných a hmatatelných spojů. Na prodloužení se používají vysoce kvalitní, pravé a ručně tříděné vlasy s patentovaným systémem neviditelných NANO spojů. Vybrat si můžete ze široké škály standardních, ale i na objednávku upravených barev, textur a délek. Vlasy lze objednat třeba melírované, vlnité či rovné, přesně podle vašeho přání tak, aby přirozeně splynuly s těmi vašimi.

Díky patentovanému systému technologií NANO mohou být prameny aplikovány velmi blízko vlasové linii. Spoje jsou nejen neviditelné, ale zároveň velmi šetrné k vlasům a na dotek je necítíte. „Velkou výhodou je také rychlá a snadná aplikace vlasů za pomoci speciální aplikační pistole. Nandává se pět pramenů najednou a vydrží 4 až 5 měsíců dle rychlosti růstu vlasů," vysvětluje vlasová specialistka a manažerka Mgr. Veronika Malinská ze Salonu YES VIP.

Jak o vlasy pečovat vám poradí přímo v Salonu YES VIP. Skvělou zprávou je, že je můžete i nadále běžně upravovat za pomoci fénu, kulmy či žehličky. Bez problému můžete navštěvovat saunu, solárium a koupat se v bazénu či moři.

Co na nové vlasy říkala sama Petra Faltýnová? „S výsledkem jsem maximálně spokojená. Oslava může začít...," zhodnotila při odchodu nadšeně modelka.  
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!