Reklama
Reklama
 České celebrity 

Petra Faltýnová oslavila narozeniny! Jaký dárek sama sobě dopřála?

Jako dárek si Petra dopřála bohatší a delší vlasy
13. dubna 2017 04:13 / Salon YES VIP
Krásná brunetka Petra Faltýnová se vrátila z Miami, aby na velkolepé party oslavila své 39. narozeniny. Jako dárek dopřála bohatší a delší vlasy a profesionální péči v Salonu YES VIP.

Je vidět, že měsíční pobyt ve slunném Miami Petře Faltýnové opravdu svědčí, vypadá báječně a doslova srší energií. Pouze jejím vlasům dal trochu zabrat, sluneční paprsky vykonaly své. „Moje první kroky po návratu z Miami směřovaly právě do Salonu YES VIP, neboť mé vlasy si nutně žádaly profesionální zásah. Potřebovaly nejen obarvit a znovu rozzářit, ale také přidat na délce i objemu," prozradila Petra Faltýnová, která si nechala vlasy prodloužit za pomoci unikátní metody Hairdreams NANO, kterou jako jediný u nás nabízí právě Salon YES VIP.

Revoluční Hairdreams NANO technologie nabízí řešení jak získat vytouženou délku vlasů bez viditelných a hmatatelných spojů. Na prodloužení se používají vysoce kvalitní, pravé a ručně tříděné vlasy s patentovaným systémem neviditelných NANO spojů. Vybrat si můžete ze široké škály standardních, ale i na objednávku upravených barev, textur a délek. Vlasy lze objednat třeba melírované, vlnité či rovné, přesně podle vašeho přání tak, aby přirozeně splynuly s těmi vašimi.

Díky patentovanému systému technologií NANO mohou být prameny aplikovány velmi blízko vlasové linii. Spoje jsou nejen neviditelné, ale zároveň velmi šetrné k vlasům a na dotek je necítíte. „Velkou výhodou je také rychlá a snadná aplikace vlasů za pomoci speciální aplikační pistole. Nandává se pět pramenů najednou a vydrží 4 až 5 měsíců dle rychlosti růstu vlasů," vysvětluje vlasová specialistka a manažerka Mgr. Veronika Malinská ze Salonu YES VIP.

Jak o vlasy pečovat vám poradí přímo v Salonu YES VIP. Skvělou zprávou je, že je můžete i nadále běžně upravovat za pomoci fénu, kulmy či žehličky. Bez problému můžete navštěvovat saunu, solárium a koupat se v bazénu či moři.

Co na nové vlasy říkala sama Petra Faltýnová? „S výsledkem jsem maximálně spokojená. Oslava může začít...," zhodnotila při odchodu nadšeně modelka.  
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak zajistit pokojovky o dovolené? Vyrobte si vlastní zavlažovací systém

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!