Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Další rakovina v Beverly Hills 90210! Zákeřnou nemoc přiznal i seriálový Dylan!

Tyhle dva spojuje víc než si v době seriálu mysleli
24. března 2017 04:01 / Instagram
Oblíbený seriál Beverly Hills 90210 je snad prokletý. Zákeřná nemoc zasáhla dalšího herce! S šokující zprávou se v rozhovoru pro Fox News svěřil padesátiletý herec Luke Perry, který si získal srdce diváků jako Dylan McKay.

Představitele zamilované dvojice Brendy a Dylena, ve skutečnosti bohužel spojuje víc než jejich postavy v seriálu. Představitelka Brendy Shannen Doherty už dlouho statečně bojuje s rakovinou a se zákeřnou nemocí se musel poprat i miláček ženského publika Luke Perry.

Herec podstoupil v roce 2015 kolonoskopii a posléze ho čekal pořádný šok! Myslel si, že půjde o rutinní prohlídku, ale lékaři mu našli výrůstky v tlustém střevě. Ukázalo se, že jde opravdu o rakovinu. Naštěstí Luke Perry dorazil do nemocnice včas a podchytil rakovinu v raném stádiu, což bývá klíčové.

„Před dvěma roky mi objevili ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu čili to vyřešila jedna operace,“ vyprávěl Perry s tím, že od té doby se cítí dobře. O své nemoci se herec rozhodl promluvit až nyní, protože manželka jeho kamaráda onemocněla rakovinou, na kterou se přišlo mnohem později. Luke proto zveřejnil svůj příběh, aby veřejnost informoval o riziku této nemoci a přesvědčil je, aby se nechali otestovat, i když se cítí být v pořádku.

„Právě teď je 23 milionů Američanů, kteří nebyli na kontrole a kteří by na kontrolu jít měli,“ apeluje na veřejnost sympatický herec. „Kdybych čekal, mohlo to dopadnout úplně jinak,“ dodal Perry. 
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Sankce by se měly zrušit a Krym patří Rusku, prohlásil Zeman

Dům a zahrada

Jak spotřebovat uskladněné ovoce? Připravte domácí čaj

1. Matuška bude mít muzikál. Překvapení chystá i Helena Vondráčková

2. Vážné obvinění Silvestra Stalloneho: Měl znásilnit 16letou dívku!

3. Rozloučení se zesnulým Šmídem bude veřejné, ale nebude v Praze

4. Česká herečka zavrhla svého bratra, ředitele divadla, kvůli dluhům!

5. Charismatický slovenský klavírista a zpěvák vystoupí na Žofíně i v Klementinu!