Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Další rakovina v Beverly Hills 90210! Zákeřnou nemoc přiznal i seriálový Dylan!

Tyhle dva spojuje víc než si v době seriálu mysleli
24. března 2017 04:01 / Instagram
Oblíbený seriál Beverly Hills 90210 je snad prokletý. Zákeřná nemoc zasáhla dalšího herce! S šokující zprávou se v rozhovoru pro Fox News svěřil padesátiletý herec Luke Perry, který si získal srdce diváků jako Dylan McKay.

Představitele zamilované dvojice Brendy a Dylena, ve skutečnosti bohužel spojuje víc než jejich postavy v seriálu. Představitelka Brendy Shannen Doherty už dlouho statečně bojuje s rakovinou a se zákeřnou nemocí se musel poprat i miláček ženského publika Luke Perry.

Herec podstoupil v roce 2015 kolonoskopii a posléze ho čekal pořádný šok! Myslel si, že půjde o rutinní prohlídku, ale lékaři mu našli výrůstky v tlustém střevě. Ukázalo se, že jde opravdu o rakovinu. Naštěstí Luke Perry dorazil do nemocnice včas a podchytil rakovinu v raném stádiu, což bývá klíčové.

„Před dvěma roky mi objevili ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu čili to vyřešila jedna operace,“ vyprávěl Perry s tím, že od té doby se cítí dobře. O své nemoci se herec rozhodl promluvit až nyní, protože manželka jeho kamaráda onemocněla rakovinou, na kterou se přišlo mnohem později. Luke proto zveřejnil svůj příběh, aby veřejnost informoval o riziku této nemoci a přesvědčil je, aby se nechali otestovat, i když se cítí být v pořádku.

„Právě teď je 23 milionů Američanů, kteří nebyli na kontrole a kteří by na kontrolu jít měli,“ apeluje na veřejnost sympatický herec. „Kdybych čekal, mohlo to dopadnout úplně jinak,“ dodal Perry. 
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pojistěte si úrodu rajčat i na příští rok. Připravte si vlastní semena

1. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

2. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory

3. Světoznámý herecký pár utužuje manželství v Evropě. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones navštívili i...

4. Andrea Verešová dráždí fanoušky sexy fotkami. V titěrných bikinách ukázala dokonalé tělo!

5. Lucie Borhyová i Eva Decastelo mají blízko k Botoxu