Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Další smutná událost potkala zpěvačku ze Spice Girls! Mel B zažívá nejhorší období svého života

Zpěvačka ze Spice Girls podala žádost o rozvod
22. března 2017 07:31 / Instagram
Bývalá členka oblíbené dívčí skupiny Spice Girls jednačtyřicetiletá zpěvačka Mel B nemá šťastný rok! Po smrti otce oznámila rovod.

Před dvěma týdny potkala bývalou členku Spice Girls velmi smutná životní událost. Zemřel jí milovaný otec Martin Brown. Mel B byla na svého otce silně fixovaná, protože to byl právě on, kdo jí podporoval na začátku její hudební kariéry. ,,Buď zase svobodný, tati!" Rozloučila se zpěvačka fotku spojených dlaní, kteoru přidala na Instagram. Spolu se svou sestrou Daniellu drží za ruku svého tátu připoutaného na smrtelné posteli. Martin Brown zemřel ve věku pouhých 63 let. Podlehl rakovině kostní dřeně.

Ještě se ani neoklepala ze smrti tatínka a už musí řešit další nepříjemnou událost. Téměř po 10 letech se rozvádí s manželem Stephenem Belafontem.

Přitom ještě před pár týdny zveřejnila fotku na sociální síti, kde své polovičce vyznala lásku. „Zlato, prošli jsme si tím, co by v případě jiných skončilo slzami, teď jsme oba silnější. Miloval jsi mě ještě předtím, než jsem se naučila mít ráda samu sebe. Jsi můj svět, lásko, i když občas jsi pořádný sr*č,“ napsala Mel B na sociální síti v únoru, kdy se zdálo, že s manželem ustáli krizi.

Zpěvačka a filmový producent vstoupili do manželství v červnu roku 2007 po půlroční známosti. Manželé společně vychovávají pětiletou dceru Madison. Zpěvačka je trojnásobnou maminkou a každou ze svých dcer má s jiným mužem. S exmanželem Jimmym Gulzarem má sedmnáctiletou Phoenix a devítiletou Angel porodila hereci Eddiemu Murphymu.

Teď je však lásce konec a zpěvačka podala žádost o rozvod. Mel B uvedla, že manželé spolu nežijí už od loňského prosince. 
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Levnou alternativu klasického bydlení si ročně pořídí zhruba 500 Čechů. Má to ale háček

Dům a zahrada

Před nástupem zimy vás na zahradě čeká několik úkolů, které je třeba stihnout

1. Síla je sexy: Jennifer Lopez je samý sval. Jak se vám líbí?

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s rodinkou do Tater a prozradila, jak zhubla

3. Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

4. Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

5. Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka