Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krásky Fajksová a Švantnerová ozdobily druhý největší vrchol Tater

Nikol Švanterová je štíhlá jako proutek
17. března 2017 07:10 / Tatry mountain resorts
Bývalá Miss Earth Tereza Fajksová a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová ozdobily druhý největší vrchol Tater Lomnický štít. Jejich sexy outfity nenechaly ostatní návštěvníky bez povšimnutí. V žilách Nikol dokonce proudí tatranská krev.

Modelky se vypravily do Vysokých Tater s týmem České Miss, leckteré letošní adeptky na královnu krásy by jim stále mohly luxusní těla závidět. Návštěvu krásek na Lomnickém štítu ocenili i slovenští sousedé, které z nich nemohli spustit oči. „Na Lomnickém štítu jsem byla úplně poprvé a musím říct, že to byl pro mne naprosto úžasný a neopakovatelný zážitek. Svítilo sluníčko, užila jsem si neuvěřitelné výhledy na panoramata hor. Mám trochu závratě, takže při výjezdu lanovkou jsem přemýšlela, zda mám životní pojištění a jestli se nemám náhodou modlit, ale byla to sranda a strašně jsem si to užila," vzpomíná s úsměvem sedmadvacetiletá Tereza Fajksová, která na Lomnickém štítu okouzlila svými dlouhými blonďatými vlasy, černými úzkými kalhotami a barevnou modročervenou bundičkou.

Tereza miluje snowboarding a do Tater se vrací často. „Odmalička jsem lyžovala, ale pak jsem poznala snowboarding u bratra a vypadalo to strašně cool, tak jsem to také chtěla zkusit. A od patnácti už nedělám nic jiného. Strašně mě to baví a tady v Tatrách jsou skvělé podmínky a parádní sjezdovky. S holkami jsme si užily i relax v nedaleké Tatralandii. Jen mě mrzí, že už nebyl čas otestovat tu surfovou vlnu, o které jsem už toho hodně slyšela. Snad příště. V létě se chystám na Štrbské pleso, takže to třeba spojím," prozradila Tereza, která se nyní soustředí především na školu, práci a cestování. Chystá se do Izraele a zálusk má i na Johannesburg.

Nikol Švantnerová se cítila v Tatrách jako doma. A není divu. Její otec je Slovák a z Tater pochází. Nikol tu vyrůstala a má tu část své rodiny. „V Tatrách se opravdu pořád cítím jako doma,mám to tu moc ráda a jezdím sem pravidelně. Ráda lyžuji a jezdím i na snowboardu. Mám k těmto zimním sportům blízko a Tatry jsou rájem," řekla čtyřiadvacetiletá hnědovlasá kráska, která má nádherné tělo díky sportovnímu základu i genům. „Od malička jsem dělala atletiku, což je hodně znát. Ale stále hodně cvičím a makám na sobě. Běhám, chodím do fitka. Je to také o spokojenosti. Pořídila jsem si pejska z útulku a chci hodně cestovat. Nic mě v Čechách nedrží," dodala Nikol, která nedávno přiznala, že je opět single.

Po rozchodu Nikol výrazně zhubla, ale vypadá spokojeně a druhý největší vrchol Tater ozdobila jedna z našich nejvyšších modelek znamenitě. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Mnoho potravin je pro vašeho psa jedovatých. Víte o všech?

1. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

2. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

3. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

4. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

5. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory