Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krásky Fajksová a Švantnerová ozdobily druhý největší vrchol Tater

Nikol Švanterová je štíhlá jako proutek
17. března 2017 07:10 / Tatry mountain resorts
Bývalá Miss Earth Tereza Fajksová a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová ozdobily druhý největší vrchol Tater Lomnický štít. Jejich sexy outfity nenechaly ostatní návštěvníky bez povšimnutí. V žilách Nikol dokonce proudí tatranská krev.

Modelky se vypravily do Vysokých Tater s týmem České Miss, leckteré letošní adeptky na královnu krásy by jim stále mohly luxusní těla závidět. Návštěvu krásek na Lomnickém štítu ocenili i slovenští sousedé, které z nich nemohli spustit oči. „Na Lomnickém štítu jsem byla úplně poprvé a musím říct, že to byl pro mne naprosto úžasný a neopakovatelný zážitek. Svítilo sluníčko, užila jsem si neuvěřitelné výhledy na panoramata hor. Mám trochu závratě, takže při výjezdu lanovkou jsem přemýšlela, zda mám životní pojištění a jestli se nemám náhodou modlit, ale byla to sranda a strašně jsem si to užila," vzpomíná s úsměvem sedmadvacetiletá Tereza Fajksová, která na Lomnickém štítu okouzlila svými dlouhými blonďatými vlasy, černými úzkými kalhotami a barevnou modročervenou bundičkou.

Tereza miluje snowboarding a do Tater se vrací často. „Odmalička jsem lyžovala, ale pak jsem poznala snowboarding u bratra a vypadalo to strašně cool, tak jsem to také chtěla zkusit. A od patnácti už nedělám nic jiného. Strašně mě to baví a tady v Tatrách jsou skvělé podmínky a parádní sjezdovky. S holkami jsme si užily i relax v nedaleké Tatralandii. Jen mě mrzí, že už nebyl čas otestovat tu surfovou vlnu, o které jsem už toho hodně slyšela. Snad příště. V létě se chystám na Štrbské pleso, takže to třeba spojím," prozradila Tereza, která se nyní soustředí především na školu, práci a cestování. Chystá se do Izraele a zálusk má i na Johannesburg.

Nikol Švantnerová se cítila v Tatrách jako doma. A není divu. Její otec je Slovák a z Tater pochází. Nikol tu vyrůstala a má tu část své rodiny. „V Tatrách se opravdu pořád cítím jako doma,mám to tu moc ráda a jezdím sem pravidelně. Ráda lyžuji a jezdím i na snowboardu. Mám k těmto zimním sportům blízko a Tatry jsou rájem," řekla čtyřiadvacetiletá hnědovlasá kráska, která má nádherné tělo díky sportovnímu základu i genům. „Od malička jsem dělala atletiku, což je hodně znát. Ale stále hodně cvičím a makám na sobě. Běhám, chodím do fitka. Je to také o spokojenosti. Pořídila jsem si pejska z útulku a chci hodně cestovat. Nic mě v Čechách nedrží," dodala Nikol, která nedávno přiznala, že je opět single.

Po rozchodu Nikol výrazně zhubla, ale vypadá spokojeně a druhý největší vrchol Tater ozdobila jedna z našich nejvyšších modelek znamenitě. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Nevíte, jak namíchat benzín s olejem do sekačky? Důležitý je poměr i typ oleje

1. Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

2. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

4. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

5. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?