Reklama
Reklama
 České celebrity 

Opuštěná Eliška Bučková pózovala v Tatrách. Neuhodnete, kdo ji učil na lyžích!

Eliška Bučková vyrazila v polovině března na Slovensko do Tater
16. března 2017 02:46 / Tatry Mountain Resorts
Sedmadvacetiletá modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková vyrazila v polovině března k sousedům na Slovensko do Tater. Svého přítele Jakuba Vágnera nechala doma. Promenádovala se po Skalnatém plese v úchvatném dlouhém kožichu a prozradila své začátky na lyžích i její postoj k zimní dovolené.

„Nejsem vůbec typ na zimní dovolené. Nic mi to nikdy neříkalo, vždycky jsem měla raději léto. Ale zimní Tatry jsou úchvatné. Maximálně jsem si to tady užila a ta nádherná příroda. Spousta lidí jezdí nebo létá daleko do zahraničí a přitom máme to nejkrásnější tak blízko," řekla Eliška, která se do Tater vypravila s týmem České Miss.

Nejvíce si užívala Skalnaté pleso, kam vyjela patnáctimístnou lanovkou z Tatranské Lomnice, kde bydlela. Právě s Českou Miss se začínala kdysi učit na lyžích. A jejím instruktorem byl údajně jeden z nejlepších sjezdových lyžařů světa Rakušan Hermann Maier. Ale ani tento několikanásobný olympijský vítěz a mistr světa jí k lásce k lyžím nepřivedl. „Raději chodím pěšky na procházky, dám si piknik a užívám si krásy přírody. Poblíž Tatranské Lomnice jsem viděla i jezera. Určitě bych sem chtěla vzít přítele v létě. Expedice a příroda jsou naše největší vášeň. A Jakub si určitě domluví i nějaké to povolení k chytání ryb,“ směje se Eliška, která s Jakubem nyní připravuje rybářské tábory pro děti. Práce s mládeží a dětmi jí naplňuje a modelingu se údajně věnuje jen už okrajově. 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

S nezvanými hmyzími hosty se dá vypořádat jednoduše, levně a bez chemie

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?