Reklama
Reklama
 České celebrity 

Božské tělo úspěšné modelky Anety Vignerové je v ohrožení!

Aneta Vignerová v dprovodu přítele Filipa
15. března 2017 05:03 / Fusion Fight Night 11
Úspěšná česká modelka Aneta Vignerová, která se chlubí těmi nejdelšími nohami v českém showbyznysovém rybníčku, dorazila na galavečer Fusion Fight Night do vyprodané brněnské haly v doprovodu svého přítele Filipa. Je vidět, že jim láska kvete. Anetě to neuvěřitelně seklo.

Aneta byla v dokonalé formě, i přesto, že si v poslední době v jídle pořádně dopřává. "Filip skvěle vaří," usmála se Aneta, která během slavnostního večera předávala jednu z cen. Tak snad neztratí své přednosti a udrží si štíhlou linii. Anetin přítel má skvělé vypracované tělo. Dříve se věnoval atletice a běhu přes překážky.

„Atmosféra byla úžasná, bylo to akční, jsem nadšená.“ pochvalovala si vydařený galavečer půvabná Aneta. Návštěvníci haly mohli během galavečera vidět hned 13 adrenalinem nabitých zápasů. Obdivovat tak mohli box, BJJ, K-1, muay thai a MMA zápasy. Titul Mistra Evropy v thajském boxu organizace WKN včera vybojoval nadějný Matěj Peňáz z domácího Jetsaam Gymu. Matěj Peňáz patří k našim mladým nadějím a v souboji porazil německého soupeře Kevina Botze hned v prvním kole TKO.

Z domácích zápasníků dále oslavil vítězství Tomáš Hron a Petr Beránek. Titul Gladiátor desetiletí převzal mimořádný Jiří Denisa Procházka.

Mezi dalšími hosty se v Brně objevila moderátorka Eva Decastelo. Galavečer moderoval Petr Vágner. V rámci večera diváci přispívali na patnáctiletého Jakuba, který ochrnul po autonehodě na půlku těla. 
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Potvora z Modrého kódu dostala ochutnat vlastní medicínu!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pořizujeme nové dveře: Jsou lepší levé, nebo spíš pravé?

1. Dva nahatý chlapi slibují skvělé herecké obsazení, velkou legraci a příběh tak trochu ze života!

2. Halle Berry odmítá stárnout! Na červeném koberci předvedla nejen dechberoucí dekolt

3. Lyžařská sezona je v plném proudu: Kde si zimu užívá Solaříková, Čenský nebo Kraus?

4. Bývalá láska Leonarda DiCapria vítala Nový rok nahá

5. Druhá nejkrásnější Češka letošního roku trávila příchod Nového roku v teple. Jak se vám líbí v...