Reklama
Reklama
 České celebrity 

Božské tělo úspěšné modelky Anety Vignerové je v ohrožení!

Aneta Vignerová v dprovodu přítele Filipa
15. března 2017 05:03 / Fusion Fight Night 11
Úspěšná česká modelka Aneta Vignerová, která se chlubí těmi nejdelšími nohami v českém showbyznysovém rybníčku, dorazila na galavečer Fusion Fight Night do vyprodané brněnské haly v doprovodu svého přítele Filipa. Je vidět, že jim láska kvete. Anetě to neuvěřitelně seklo.

Aneta byla v dokonalé formě, i přesto, že si v poslední době v jídle pořádně dopřává. "Filip skvěle vaří," usmála se Aneta, která během slavnostního večera předávala jednu z cen. Tak snad neztratí své přednosti a udrží si štíhlou linii. Anetin přítel má skvělé vypracované tělo. Dříve se věnoval atletice a běhu přes překážky.

„Atmosféra byla úžasná, bylo to akční, jsem nadšená.“ pochvalovala si vydařený galavečer půvabná Aneta. Návštěvníci haly mohli během galavečera vidět hned 13 adrenalinem nabitých zápasů. Obdivovat tak mohli box, BJJ, K-1, muay thai a MMA zápasy. Titul Mistra Evropy v thajském boxu organizace WKN včera vybojoval nadějný Matěj Peňáz z domácího Jetsaam Gymu. Matěj Peňáz patří k našim mladým nadějím a v souboji porazil německého soupeře Kevina Botze hned v prvním kole TKO.

Z domácích zápasníků dále oslavil vítězství Tomáš Hron a Petr Beránek. Titul Gladiátor desetiletí převzal mimořádný Jiří Denisa Procházka.

Mezi dalšími hosty se v Brně objevila moderátorka Eva Decastelo. Galavečer moderoval Petr Vágner. V rámci večera diváci přispívali na patnáctiletého Jakuba, který ochrnul po autonehodě na půlku těla. 
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Rozbily se vám žaluzie? Do těchto oprav se můžete pustit sami

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!