Reklama
Reklama
 České celebrity 

Simona Krainová motivuje svojí sestru Yvonnu, která prošla velkou proměnou!

Sestry mají skvělý a přátelský vztah
14. března 2017 06:55 / YES VISAGE
Sestra krásné topmdelky Simony Krainové Yvonna prošla velkou proměnou. A za vším stojí její slavnější sestra Simona Krainová. Byla to právě kritika a zároveň povzbuzování Simony, díky kterým se rozhodla Yvonna na svém vzhledu zapracovat. Začala pravidelně běhat a svěřila se do rukou odborníků, kteří ji pomohou zastavit čas.

Simona Krainová se svou sestrou Yvonnou mají skvělý a přátelský vztah. Jsou si opravdu hodně blízké a vzájemně si radí a inspirují se. Volají si denně a řeší spolu vše, co se jich dotýká. Proto, když si před časem Yvonna Simoně posteskla, že její tvář by potřebovala trochu omladit a osvěžit, Simona neváhala a okamžitě ji doporučila konzultaci s lékařkou MUDr. Evou Urbánkovou z prestižní kliniky estetické medicíny.

Yvonna podstoupila miniivazivní zákrok – omlazení pomocí mezonití. Niťové liftingy pomáhají oddálit proces stárnutí a výkony plastického chirurga v budoucnu. Řeší propadající se a pokleslé tkáně v obličeji jako tváře, podbradek či obočí, které dělají člověka starším a vytváří smutný až unavený výraz v obličeji. Niťový lifting je šetrná technika vypnutí kůže, která "zavěsí a upevní" obličej zpět do jasných a mladistvých kontur a zpomaluje fyziologické změny poklesu tkáně obličeje a krku způsobené stárnutím. Vše je řešeno jen vpichy speciální kanylou, bez nutnosti použití skalpelu. Nevznikají tedy ani žádné jizvy a zákrok se provádí jen v lokálním znecitlivění bez nutnosti celkové anestezie. Klient tak může ihned po zákroku odejít domů.

„Zákrok je šetrný a bezbolestný. Na tváři se nejdříve vyznačí místa, kam se mezonitě budou aplikovat. Zaváděli jsme dva druhy mezonití – zpevňující a liftingové. Zákrok je opravdu miniinvazivní. Místo vstupu se znecitliví pomocí anestetika a až poté dochází k samotnému zavedení mezonitě. Yvonně jsem aplikovala zpevňující mezonitě kolem úst tak, aby došlo k pozvednutí mírně pokleslých koutků a hlavně se zamezilo dalšímu poklesu. A právě o prevenci proti stárnutí celý zákrok je. Dále jsem aplikovala liftingové nitě, které také zpevňují, ale zároveň tvarují obličej zpět do jasných a mladistvých kontur,“ popsala zákrok lékařka estetické medicíny MUDr. Eva Urbánková. „Na závěr jsem oživila oční okolí za pomoci směsi kyseliny hyaluronové a křemíku pro zjemnění jemných vrásek a aplikovala jeden mililitr výplně do nosoterních rýh, “ dodává lékařka.

Na kliniku Yvonnu doprovázela její sestra Simona Krainová, které ji ve zkrášlování radí a podporuje. „Yvona se mi před časem svěřila s tím, že jí začíná povadat obličej a chtěla poradit, co by s tím mohla udělat. Rozhodně nechtěla nic invazivního. Doporučila jsem jí, ať se obrátí na odborníky z Klinky YES VISAGE, neboť já sama na kliniku už několik let docházím a jsem s přístupem i výsledky jejich práce velmi spokojená. Objednala se k paní doktorce na konzultaci a byla doporučena právě tato zkrášlující metoda,“ prozrazuje Simona Krainová.

A jak se po zákroku cítila sama Yvonna? „Během zákroku jsem vůbec žádnou bolest nepociťovala, protože paní doktorka je prostě úžasná. Skoro jsem u toho usnula, takže naprostá pohoda. A ani po zákroku necítím žádnou bolest. Určitě to doporučuji každá ženě. Už během zákroku, kdy byla hotova jedna strana, byl okamžitě patrný velký rozdíl. S výsledkem jsem moc spokojená,“ svěřila se sestra Simony Krainové.  
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?