Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Tahle sexy modelka patří DiCapriovi! Příběh dánské krásky je jako z pohádky!

Tuhle sexy kočku si hýčká Leonardo DiCaprio
13. března 2017 06:31 / Instagram
Dnes patří mezi vyhledávané modelky a její tělo se objevuje v katalozích na spodní prádlo či plavky. Dánka Nina Agdal však nebyla vždy kráskou, která je před objektivem jako doma.

V rozhovoru pro magazín Maxim půvabná Nina prozradila, že do Spojených států přicestovala se čtyřiceti dolary v kapse. „Přistála jsem na letišti v Miami se 40 dolary v kapse a malým papírkem, na kterém byla adresa apartmánu pro modelky," uvedla Agdal. „Angličtina mi ve škole vůbec nešla. Hrozně jsem se styděla cokoliv říci a byla jsem nesmírně vyděšená, "zavzpomínala Dánka.

Mezitím se věci změnily a přítelkyně herce Leonarda DiCapria, jejíž kariéru rozběhlo zejména pózování pro plavkové vydání prestižního magazínu Sports Illustrated, je dnes majitelkou vlastního bytu v New Yorku. A ceny nemovitostí v tomto městě opravdu nepatří zrovna k nejlevnějším! Je tedy vidět, že modelce se v USA daří. Navíc už několik měsíců randí s hollywoodský milovníkem blonďatých krásek Leonardem DiCapriem.

Od té doby dánská kráska nemá nouzi o lukrativní nabídky na focení nejrůznějších kampaní. Nina Agdal se dokonce objevila v žebříčku stovky nejatraktivnějších celebrit časopisu Maxim pro rok 2014 a zahrála si například ve filmech Vincentův svět a Don Jon.

Agdal se ale cítí především jako modelka a o jejíž služby je díky jejímu božskému tělíčku zájem především mezi značkami spodního prádla a plavek. Každopádně má mladičká modelka kariéru pěkně našlápnutu a na to, že přiletěla do USA jako stydlivka s pár dolary v kapse, daří se jí dnes víc než skvěle! 
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

S nezvanými hmyzími hosty se dá vypořádat jednoduše, levně a bez chemie

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?