Reklama
Reklama
 České celebrity 

BIG Simona Krainová! Tohle jen tak neuvidíte!

Simona Krainová opravdu ve velkém!
08. března 2017 02:00 / ASUS
Velká modelka si zaslouží velkou reklamu! Jenomže tentokrát Simona Krainová nedělá promo sobě, ale skvělých technickým vymoženostem, jejichž je ambasadorkou. Na 900 m2 ji můžete vidět na dálnici D1 ve směru na Brzo a to po obou směrech!

Simona je totiž ambasadorkou společnosti, která představila nedávno naprosto unikátní ZenBook 3, tedy nejprestižnější notebook na světě se skvělým designem a Zenfon 3. „Jak notebook, tak i mobil od společnosti ASUS využívám a musím říct, že jsem tím naprosto spokojená. A ta plachta, na které je moje maličkost, je vážně obří. Až mě to překvapilo,” svěřila se Krainová.

„Nedávno jsme s manželem jeli okolo a musela jsem si to vyfotit na mobil. Přišlo mi vtipné, že fotím sama sebe a ještě mobilem, který je vlastně na té ploše,” podotkla modelka, která miluje novinky a ráda se je učí používat a využívat.

„V dnešní době bez mobilu a laptopu prostě člověk v naší branži existovat nemůže. K tomu mobilem nejenom volám, ale i fotím a na počítači jsem denně,” svěřila se Simona Krainová.

Teď dokonce i Simonini přátelé ji posílají fotky z mobilu právě oné obří plachty, kde všem doporučuje ZenBook a ZenFon a baví se tím, že svou kamarádku vidí v takové velikosti.  
📷
1 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jarní úklid: Vyčistěte také místa, na která běžně nezbývá čas

1. Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

2. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

4. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

5. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?