Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Bývalá Bond girl je chodící kostra. Manželství s Charlie Sheenem ji zničilo!

Dokáže se Denise Richards postavit zpět na nohy?
23. února 2017 06:36 / Instagram
Denise Richards byla úspěšná už od puberty a měla perfektní předpoklady, že rozjede slibnou kariéru. Už v šestnácti letech pracovala jako modelka v San Diegu, a když se rozhodla odstěhovat do Los Angeles, kde se dál věnovala modelingu, její hvězda začala stoupat. Navštěvovala herecké kurzy a pomalu se objevovala v televizi.

Tuhle krásku jste mohli spatřit třeba v seriálu Ženatý se závazky, Melrose Place nebo Beverly Hills 90210. Její opravdový herecký boom nastal až ve chvíli, kdy si zahrále ve filmech Hvězdná pěchota a v bondovce Jeden svět nestačí.

Pak se ale zamilovala do hollywoodského bouřliváka Charlieho Sheena. Od roku 2002 až 2006 byli manželé a Denise o rozvod požádala během těhotenství s Lolou v březnu 2005. Od té doby herečka čelila opakovaným slovním útokům Charlieho Sheena, kdy jí veřejně sprostě nadával a vyhrožoval. Dokonce ji obviňoval z toho, že je nejhorší matka. To vše i přesto, že se několik let starala o jeho dvojčata Boba a Maxe, která ani nebyla její! Dvojčata si Charlie přinesl z manželství s Brooke Mueller, která se léčila ze závislosti na drogách. Podle zdroje z okolí bývalého páru Denise několik let věděla o exmanželově nákaze HIV, což jí na psychice asi také moc nepřidalo.

Život s bouřlivákem Charlie Sheenem udělal z Denise chodící kostru. Charlie Sheen jí vzal veškerý půvab a krásu. Je vidět, že se sympatická herečka po jeho bohu hodně natrápila. Měla tak slibně rozjetou kariéru, ale bohužel potkala nesprávného muže, do něhož se zamilovala, a problémy se začaly rázem nabalovat. Snad se dá Denise dohromady, přibere a bude pokračovat dál ve své kariéře. 
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Dům a zahrada

Proč si domů pořídit boxera? Tady je pár dobrých důvodů

1. Trápení Hanky Reinders Mašlíkové: Co krásné moderátorce chybělo ke štěstí?

2. Princ Harry a Meghan Markl se stali manželi. Na svatbu dorazila i topmodelka Tereza Maxová

3. Královna krásy se má na co těšit! Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny

4. Diana Kobzanová ukázala rozkošnou dcerku Lily. Komu je podobná?

5. Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Divadlo Bolka Polívky a další kapely a divadla míří Mezi ploty