Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krásná zpěvačka Tereza Kerndlová v sexy průhledném overalu: Sebekriticky přiznala, že kyne!

Tereza Kerndlová se prý musí krotit v jídle
03. února 2017 03:02 / BarBar
Jendna z nejkrásnějších českých zpěvaček Tereza Kerndlová se na pražském večírku neobjevila už hodně dlouhou dobu. Nedávno se ale ukázala na veřejnosti a neoslňovala jen zpěvem. Jako obvykle na sobě měla hodně sexy outfit a stala se hvězdou večera.

„Jsem mezi lidmi hodně, mám spoustu vystoupení po republice. Na večírky v Praze teď nechodím, na to nezbývá čas. Jsem hodně zavřená ve studiu, připravuju desku, připravuji první sing a klip," svěřila se Kerndlová.

Tereza je velmi krásná a sexy, ale je vidět že nabrala nějaké to kilo. Sama sebekriticky přiznala, že by měla začít cvičit. „Chtěla bych začít cvičit, nehýbu se, vůbec necvičím. Jsem hrozně líná a nebaví mě to. Ale je leden, kdy si člověk ještě říká, že na sobě chce něco změnit. Tak já chci začít víc cvičit," prozradila. Aby nepřibrala, řeší hodně stravu. „Musím se krotit v jídle, nedopřávám si tak často věci, které miluju - jako třeba sladké," nechala se slyšet Tereza.

Na otevření BarBaru nemohla chybět také táborská rodačka, modelka Tereza Budková, která dorazila s krásnou maminkou. Vidí se minimálně kvůli jejímu pracovnímu vytížení a také kvůli nové lásce. Tereza chodí s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem.

Večer moderovala Hanka Mašlíková, která spojila práci s odpočinkem a ve spa hotelu si užila s manželem celý víkend. "Vzali jsme i pejsky a dopřejeme si zasloužený relax," dodala Mašlíková. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Nadměrná plynatost trápí nejednoho pejska. Co pomůže?

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!