Reklama
Reklama
 České celebrity 

Trapas! Andrea Verešová se chlubí cizím peřím. Má tohle zapotřebí?

Tohle se Verešové nepovedlo!
31. ledna 2017 09:30 / Instagram
Šestatřicetiletá modelka Andrea Verešová je proslulá svou svou bezchybnou postavu, na které celý život pracuje. Její zadek obdivuje tisíce mužů i žen. Andrejka teď ale šlápla trochu vedle, když na svůj Instagram vložila fotografii zadečku, který ovšem není její!

Že by ze sebou nebyla tahle slovenská kráska spokojená? Jak si jinak vysvětlit fakt, že nsvůj Instagram vkládá cizí fotky a vydává je za své?

Modelka Andrea Verešová má jedno z nejhezčích těl v České a Slovenské republice. I když jsou u nás i úspěšné modelky, které jsou mnohem mladší, Andrea je stále velkou ozdobou přehlídek a málokdo jí může konkurovat. Svou postavou i půvabem strčí do kapsy kdejakou dvacítku. Pro její zadeček by její vrstevnice i o desítky let mladší slečny vraždily, to však mamince dvou dětí zřejmě nestačí. Na svůj Instagram vložila fotku cizího pozadí a všem popřála pěkný večer. Jenže se pořádně přepočítala. Namísto pochvalných komentářů jí fanoušci pěkně zpražili!

Fanoušci si okamžitě všimli, že nejde o její zadeček, ale o ukradenou fotografii z jiného profilu. „Ještě třeba upozornit, že to není vaše fotka,“ komentovala fotografii jedna z fanynek. „Nemá to zapotřebí, tak ať se chlubí pozadím svým,“ přispěchala s komentářem i další. Není tohle naprosto zbytečné, Andrejko? 
📷
3 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Dům a zahrada

Nevyhazujte lahve od vína a vyrobte si z nich designové stínidlo

1. Issová s Ondříčkem vyhlížejí vránu i čápa!

2. Dara Rolins tvrdě dře a plánuje o tom napsat knihu

3. Hvězdná svatba u Vágnerů! Nebudou chybět slavné topmodelky a celebrity!

4. Jane Fondová vypadá i v 80 báječně!

5. Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski