Reklama
Reklama
 České celebrity 

Novou Miss Universe se stala Francouzka. Češka Andrea Bezděková si ani neškrtla!

Francouzka vs. Češka. Která se vám líbí víc?
31. ledna 2017 02:52 / Instagram
První ročník Miss Universe se konal už v roce 1952 v kalifornském Long Beach. Tehdy soutěžilo jen 30 účastnic. Žádné české krásce se zatím světové finále této soutěže nepodařilo vyhrát.

65. ročník Miss Universe se konal 30. ledna ve filipínské Manile a v noci z neděle na pondělí se zrodila nová Miss Universe! Na pomyslný trůn krásy usedla pro tento rok nádherná Evropanka, Iris Mittenaere. Nová královna krásy bydlí v současné době v Paříži, kde studuje stomatologii. Kromě studia se ráda věnuje extrémním sportům, ale také vaření. Čtyřiadvacetiletá tmavovláska miluje cestování a sama sebe popsala jako svěží, zábavnou a pečující.

Ještě před zvolením Miss Universe Iris Mittenaere prohlásila, že pokud vyhraje, ráda by se stala ambasadorkou v oblasti dentální a ústní hygieny. Neobvyklé, co říkáte?

Druhou nejkrásnější dívkou byla v klání ve filipínské Manile zvolena Haiťanka Raquel Pélissier, která mimo jiné udělala silný dojem příběhem, kdy jí zemětřesení v roce 2010 změnilo život. Třetí skončila Andrea Tovar z Kolumbije.

Českou republiku zastupovala jednadvacetiletá Andrea Bezděková, která krátce po zvolení Českou Miss 2016 absolvovala plastiku nosu, ale ani ta ji nepomohla. Andrea porotu neoslnila a z více než osmdesátky účastnic se bohužel neprobojovala ani do první třináctky.  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Issová s Ondříčkem vyhlížejí vránu i čápa!

Zprávy

V Německu je 720 islamistů schopných teroristického útoku, mezi nimi i ženy a děti

Dům a zahrada

Vybavte na zimu svého čtyřnohého kamaráda funkčním oblečením

1. Dara Rolins tvrdě dře a plánuje o tom napsat knihu

2. Hvězdná svatba u Vágnerů! Nebudou chybět slavné topmodelky a celebrity!

3. Jane Fondová vypadá i v 80 báječně!

4. Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski

5. Hvězdná tenistka Karolína Plíšková plánuje svatbu!