Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krainová bude hledat Českou Miss!

Simona Krainová je krásná, atraktivní, dobře naladěná - i to je předpoklad pro ženu úspěšnou v modelingu!
13. ledna 2017 02:30 / Instagram
Simona Krainová bude hledat novou Česou Miss! Ne, to není fór, ale skutečnost. Dokonce slavná česká topmodelka bude cosi jako mentroka, koučka a patronka znovuvzkříšené prestižní soutěže!

Soutěž nedávno koupila Čerešňáková s manželem, podnikatelem Martinem Ditmarem. Stálo je to hodně peněz a i úsilí, stejně jako to, že se jim podařilo vrátit soutěž na televizné obrazovky. I přesto, že televize Prima původně spolupráci zrušila, opět na ní navázala. Možná i Krainová byla tím důvodem serióznosti a spolehlivosti v tom, že velkolepá akce bude mít úroveň a glanc.

"Probíhají jednání s televizí Prima a jsme rádi, že je oboustranný zájem o spolupráci. Nový koncept se jim líbí a těší nás, že se lidé budou moc dívat na Česku Miss u televizních obrazovek," řekla Eva Čerešňáková.

"Hodně času jsme věnovali přípravě nového konceptu a až poté jsme ho šli prezentovat. Jsme rádi, že spolupráce se rozbíhá a hovoříme stejnou řečí," doplnil ji její partner Martin Ditmar.

Jednou z novinek je, že dívky povedou coby mentorky bývalé vítězky České Miss Nikol Švantnerová (23), Tereza Fajksová (27), Eliška Bučková (27) a Aneta Vignerová (29) a také topmodelka Simona Krainová (43).

"Chceme s dívkami pracovat pod dohledem odborníků, bude zapojeno mnoho známých tváří, vítězky minulých ročníků coby mentorky, topmodelka Simona Krainová. Simona je vnímaná velmi pozitivně, má za sebou zkušenosti ze světa modelingu, je velký profík, je vzorem, inspirací. Chceme dívkám nabídnout, aby nahlédly do světa, který Simona skvěle zná," vysvětlila Eva.

"Je to úžasný člověk, připouštíme si k sobě lidi, kteří nám sedí. Simona je přesně typ, který nám do konceptu zapadal, z našeho pohledu je to top guru," dodal Ditmar. 

“Jsem velmi potěšena touto spoluprací a vážím si jí. Budu se snažit udělat vše proto, abych napomohla tomu, že ze soutěže vzejdou ty nejlepší z nejlepších. Modeling je tvrdá dřina, ale dívky, které se rozhodly do České Miss jít, si to zcela jistě uvědomují,” podotkla Simona Krainová.

Anketa Česká Miss, která šla v posledních letech spíš od desíti k pěti, dostala tak jedinečnou šanci, aby se dostala opět na vrchol. Nově bude však uváděna pod názvem Hledá se Česká Miss! Těšte se, je totiž opravdu na co!  
📷
3 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?