Reklama
Reklama
 České celebrity 

Markéta Hrubešová řádila na horách. V oblíbeném středisku to roztočila s Mahulenou Bočanovou

Hrubešová s Bočanovou byly se sklenkou alkoholu veselé
04. ledna 2017 11:06 / Hotel Falkensteiner Nassfeld
Herečka Markéta Hrubešová nejraději tráví svůj čas se svou rodinou. A tak využila volného víkendu a vyrazila s dcerou Christel Lilly a přítelem Petrem na jih do rakouského lyžařského centra Nassfeld. Tato malebná oblast se nachází v Korutanech na pomezí Rakouska a Itálie.

„Abych se na horách cítila dobře, musí být hlavně pohoda, nesmí mi chybět kreditní karta, dobrá parta, super lyže a v nejlepším případě plavky a krémy na opalování. A samozřejmostí je také termo prádlo,“ prozradila Markéta s úsměvem, svou představu o dokonalé zimní dovolené.

Markéta je na horách sportovcem i požitkářem zároveň, po zdolání sjezdovek si ráda odpočine v sauně nebo zaplave v bazénu. Proto je pro ni rakouská destinace a hotel Falkensteiner, který ji doporučili kolegové, ideálním místem, kde může sportovat a odpočívat podle svého gusta. Není náhoda, že přijeli právě sem. Toto středisko je již vyhlášené a mj. se tu díky manželům Kopalovým setkává spousta známých osobností. Nejen na svahu, ale i na večerních akcích potkala Markéta např. M. Bočanovou, M. Dejdara, I. Jirešovou, J. Nováčkovou, A. Kabickou nebo A. Panenku.

Raritou Nassfeldu je také vzdálenost sjezdovek od hotelu. Sjíždět kopce můžete téměř z vašich postelí. To v Rakousku příliš běžné není. „Hodně mne to překvapilo, v Rakousku je to poprvé, co jsem na sjezdovce, která je přímo u hotelu. Člověk na ni může jít opravdu skoro v papučích. Zároveň je také fajn, že si můžete odskočit na něco malého k jídlu a není to vůbec problém. Skvělé je, že na nic pak dlouze nečekáte,“ prohlásila Markéta Hrubešová na účet střediska. Dokonce si zde Markéta sjela nejdelší sjezdovku, která má neuvěřitelných deset kilometrů. Doprovod jí dělal přítel Petr a její dcera Christel Lilly, která je lyžařkou už od tří let a moc jí tento zimní sport baví.

Díky velkému počtu sjezdovek jsou volné a nedochází k žádným frontám. Markéta s rodinou si mohla vybrat, kudy pojedou podle počasí. „ Já už jsem dneska ve fázi, že mě nebaví jezdit v jakkoliv nepříznivých podmínkách, třeba když fouká nebo nesvítí sluníčko, takže jsem vybírala, kde je zrovna větší teplo, zda Itálie nebo Rakousko,“ odkryla svoji zimní zhýčkanost rozesmátá herečka.

Poslední večer Markéta Hrubešová strávila s celou rodinou na venkovním mejdanu hotelu. Moderace se ujali hereččiny kolegové Mahulena Bočanová a Martin Dejdar, kteří jsou stálými hosty tohoto střediska. I přesto, že večírek se konal pod širým nebem, nikomu chladno nebylo. Všechny přítomné zahříval svařáček, sekt a samozřejmě pro tento kraj typická hruškovice. Zahnat zimu také pomáhal hudební program, který byl pro hosty hotelu Falkensteiner, připraven. Každý tancoval, co mu energie dovolila, prostě pařba jak má být. Když byla diskotéka v plném proudu a Nassfeldem duněla hudba, dostavili se na ni policisté, které sem přivedl velký hluk. Akci chtěli ukončit tím, že vypnuli pojistky. To však byli na partu Čechů krátcí, jakmile odjeli, pojistky se nahodily a merenda pokračovala dále. Všichni si ji tak do ranních hodin užili se vším všudy.

Mimo skvělé mejdany, lanovky bez front, se tato destinace také může pochlubit tím, že je zde nejvíce slunných dní v roce. A když je vám i přesto velká zima stačí nasednout na lanovku, která je vyhřívaná. „ Za ten víkend jsme nestihli sjezdit všechny trasy, takže se sem určitě ještě vydáme tento nedostatek napravit,“ uvedla Markéta Hrubešová na závěr. 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!