Reklama
Reklama
 České celebrity 

Operní diva Kalivodová se připravuje na dalšího potomka a vybavuje nový dům

Andrea Kalivodová jen září!
12. prosince 2016 08:34 / Miele
Měsíc do porodu již zbývá operní pěvkyni a sólistce Národního divadla Andree Kalivodové. S manželem Radkem se přestěhovali do nového domu a během vánočních svátků chystají rekonstrukci kuchyně. Co nejčastěji Andrea vaří a jak se chystá na Vánoce?

Operní divu Andreu Kalivodovou jsme s manželem potkali na předvánočním večírku v showroomu luxusních spotřebičů, kde se Andrea inspirovala trendy ve spotřebičích. „Je pravda, že jsme se před časem přestěhovali z Dolních Břežan do Psár u Prahy a postupně to tu dáváme dohromady. Nyní přijde na řadu kuchyně, takže jsem se přišla podívat ledničky, o kterých jsem slyšela jen to nejlepší. Dávám přednost spotřebičům, které skutečně fungují a není třeba je po čtyřech letech zase měnit," uvedla operní pěvkyně Kalivodová, které to na party neskutečně slušelo v červených těsných šatech.

Andrea prozradila, že nejčastěji vaří těstoviny a synkovi Adrianovi skoro denně polévky. Ráda využívá domácí produkty ze zahrádky. A jak se rodinka chystá na letošní Vánoce? „My máme rádi klasiku, příliš mnoho neexperimentujeme, takže určitě budeme mít bramborový salát, buď klasický nebo odlehčený. A rybu. Kapr nám ale moc nechutná, takže připravujeme candáta nebo třeba tuňáka. A peču i vánoční cukroví. Letos se na Vánoce moc těšíme, Adrianek je zase větší a určitě si to moc užije," dodala Kalivodová. 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Rozbily se vám žaluzie? Do těchto oprav se můžete pustit sami

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!