Reklama
Reklama
 České celebrity 

Budou u Jágrů chovat? Znamenalo by to jediné, a to nám Jardo přeci nemůžeš udělat...!

Bude Jarda Jágr taťkou a jeho Veronika mamkou?
29. listopadu 2016 03:30 / Instagram
Mohou přátelé i fanouškové Jaromíra Jágra gratulovat? Bude opravdu slavný hokejista tátou? Vypadá to, že by to tak mohlo být. Sama jeho přítelkyně Veronika je totiž sice tajemná jak hrad v Karpatech, ale přeci jen chce světu sdělit zásadní novinky.

"Za posledních 14 dní mám dvě pro mě skvělé zprávy. Možná bych jich našla více, ale jedna z nich je pro mě momentálně ,důležitá´, druhá je super, ale není zas tak důležitá. Ale chtěla jsem být důležitá, že mám dvě. Snad to dává smysl. Je to něco, o čem už delší dobu ,snívám´ a nějaký čas už na tom pracuji. Nechci nic zakřiknout, takže jestli vše klapne, tak v prosinci se o svou radost podělím," napsala 'Kopřivka' na sociální síť.

Fanoušsci hned samozřejmě začali Veroniku podezřívat, že čeká miminko a div jí už negratulovali, ona však informaci nepotvrdila. Naopak uvedla, že radost může mít přeci i z něčeho jiného, než z těhotenství. Bude tedy zajímavé počkat si na to, s jakou úžasnou novinou Veronika v prosinci přijde.

Jenže pokud by to byla pravda a u Jágrů pomalu nechystali jen svatbu, ale i křtiny, znamenalo by to jediné - konec kariéry Jaromíra. Ten se před časem svěřil, že pokud by do jeho života vstoupilo dítě, skončí s aktivním hokejem.

Jardo, tohle nám přeci nemůžeš udělat, vzkazují tisíce fanoušků slavného hokejového boha. Možná kdyby jeho holka nebyla tak zbytečně tajemní, nemuseli by mít fanouškové tolik nervů, zda Jarda bude jezdit s hokejkou nebo už jen s kočárem...? 
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kde a s kým zažívá Aňa Geislerová intenzivní štěstí?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Vánoční prostírání ve tvaru stromečku. Geniálně jednoduché, jednoduše geniální

1. Česká Miss Earth se zasnoubila. Po půlroční známosti ji její přítel požádal o ruku!

2. Divadelní kostýmy vyměnili za kostýmy čerta, Mikuláše a anděla. Kdo z muzikálových herců zlobil...

3. Zlatá slavice Lucie Bíla a topmodelka Simona Krainová pokřtily nový lifestylový titul

4. Muzikál Galileo se vrací. Na jakou hvězdnou sestavu se můžeme těšit?

5. Operní diva Andrea Kalivodová: Jak se z řidičky začátečnice stala ambasadorkou automobilky?