Reklama
Reklama
 Sexy 

Co spojuje Antalovou, Kynychovou a Decastlo? Poprsí a sport!

Maminka od čtyř dětí Antalová je stále kost.
06. listopadu 2014 12:14 / Jeff Kratochvil
Tři sexy maminky, které se rozhodly zvednout své zadky od dětí a jít národu předvést, že za to ještě umí pořádně zabrat! Rozvlní se boky a také jejich mohutná poprsí, na kterých se podepsaly všechny jejich ratolesti. Přijďte se na tuhle podívanou podívat už o víkendu na Brněnské výstaviště, kde se v rámci veletrhu Sport life sportující maminky zúčastní štafetového běhu s názvem Maminy Run.

Herečka Alena Antalová je ve svých dvaačtyřiceti maminkou čtyř dětí školou povinných! „Kromě práce se vlastně věnuju jenom dětem. Máme ale rádi aktivní odpočinek, výlety, hraní nebo plavání. Ale výborné je i nicnedělání, to si užíváme hodně,“ vysvětlila herečka s tím, že své děti samozřejmě vede ke sportu.

Stejně jako šestačtyřicetiletá cvičitelka Hanka Kynychová. „Pohyb by pro děti měl být každodenní součástí života stejně jako třeba ranní hygiena. Holky dělají gymnastiku a atletiku, Filip začínal s fotbalem a skončil u atletiky. Věřím, že z nich jednou budou lektoři a fitko po mně zdědí,“ svěřila se cvičitelka.

No a šestatřicetiletá moderátorka Eva Decastelo má doma zatím „školkové“ děti, se kterými ale řádí každou volnou chvilku. „Mám hodně práce, ale klidně si s nimi zaskáču na trampolíně nebo vedeme polštářovou bitvu,“ dodala o svém aktivním pohybu moderátorka.

Všechny tři dámy však také přitahují pozornost díky svým hrudníkům. Alena Antalová jej má tak nějak od přírody, Hanka Kynychová si nedávno nechala vyměnit asi po osmi letech silikonové implantáty, protože jak sama říká, dřív měla tu samou výbavu vepředu, jako na zádech, a tak si musela pomoct. No a Eva Decastelo přiznala, že nedávno přibrala několik kilogramů, které se okamžitě projevily na velikosti jejího poprsí. A kdo by chtěl právě tyto krásky obdivovat na jednom místě, má šanci příští týden … 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Chcete si doma vyrobit sedací vak? Za hodinu máte hotovo

1. Nikol Švantnerová oslavila Valentýna ve spodním prádle

2. Nejočekávanější muzikál roku 2019 má za sebou svou premiéru

3. Tomáše Řepku poslal soud do vězení na patnáct měsíců, proti verdiktu se bývalý fotbalista může...

4. Alice Bendová si nechala před dovolenou odsát svá plnější stehna

5. Patricie Solaříková se bude vdávat! Fanouškům ukázala prstýnek i slzy štěstí