Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krásné herečky zase spolu! Klára Issová a Martha Issová: Vše zlé je zapomenuto

Klára Issová Marthě konečně odpustila
19. listopadu 2016 02:01 / Nadace Archa Chantal
Sestřenice Klára Issová a Martha Issová se potkaly na křestu kalendáře Proměny a všechny přítomné překvapily, že spolu přátelsky konverzovaly a ochotně pózovaly fotografům.

Obě krásky spolu dlouho nemluvily kvůli režisérovi Davidu Ondříčkovi, kterého Martha Kláře přebrala. Teď to však vypadá, že vše zlé je jednou pro vždy zapomenuto.

Herečky se předvedly v celé své kráse a celý večer jen zářily. Klára i Martha přišly podpořit Chantal Poullain a její projekt s kalendáři Proměny, který je letos již osmým pokračováním nadačního projektu, který pomáhá Nadaci Archa Chantal konat dobro.

„Každý rok díky prodeji je možné podpořit naše projekty pro děti. Již během roku se mne lidé ptají, jaká překvapení zase připravíme. Moc bych chtěla poděkovat fotografovi a jeho kolegům, desítkám osobností, které si každý rok najdou čas na náš projekt, také absolutně všem, kteří si kalendář koupí a dražitelům originálních fotografií.“ řekla Chantal Poullain. Na dvanácti filmových plakátech přináší Proměny 2017 čtrnáct osobností české kulturní i sportovní scény.

V rámci slavnostního křtu proběhla i charitativní dražba, která vynesla celkem 560.000 korun. Za nejvyšší cenu se vydražila fotografie King Kong s Chantal Poullain za 150.000. Výnos z této dražby spolu s výnosem z prodeje kalendářů poputuje do Nadace Archa Chantal, které pomáhá na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení. Kalendář je možné zakoupit na e-shopu www.kalendarpromeny.cz 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Pád britské vlády může ohrozit více pracovních míst v ČR než případný pád vlády české, varuje...

Dům a zahrada

Jak správně doma rozmístnit zásuvky a vypínače

1. Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

2. Rytmus sedm měsíců po rozchodu s Darou požádal svou novou lásku Jasminu o ruku!

3. Tatiana Kovaříková: Nebýt panenek, nejsem módní návrhářka

4. Halina Pawlowská: Když chceš hezky milovat, musíš lásku pilovat

5. Charismatická herečka Chantal Poullain ráda improvizuje v kuchyni. Co vaří nejraději?