Reklama
Reklama
 České celebrity 

Děti slavných rodičů řádily v centru Prahy

Nikdo nezůstal o hladu
22. října 2014 13:34 / www.le-co.cz
S nástupem podzimu se na Václavském náměstí konal již 4. ročník bezpečnostní, kulturní a charitativní akce PRAHA DĚTEM, která měla za úkol oslovit širokou veřejnost a upozornit na značná rizika spojená s nejrůznějšími druhy činností dětí a mládeže. Její součástí byly nejrůznější dětské atrakce, soutěže o ceny, facepainting, autogramiády, trenažéry, ukázky hasičů, záchranářů i policie. Předávaly se nejen finanční poukazy ale i materiální pomoc pěti dětským domovům a Sportovnímu Clubu Jedličkova Ústavu Praha.

„Snažíme se každým rokem připravit pro děti nové atrakce, kde se zároveň něčemu naučí nejen oni, ale i jejich rodiče. To by nebylo možné bez partnerů jako je Allianz, výrobce šunky LE &CO, Fotolab nebo Pražská plynárenská, kteří nás výrazně podpořili. Bez nich by se v dnešní době takové akce už nedělaly a to by byla velká škoda. Navíc věnují plno cen nejen na charitu, ale i všem dětem, které akci navštíví, takže nikdo neodchází s prázdnou,“ prozradil pořadatel akce Petr Jákl.

A prázdná nezůstala ani dětská bříška. Soutěžilo se totiž o vytvoření zdravé chutné svačinky. Základem byla Šunka pro děti nejvyšší jakosti od firmy Leco, která je výrobcem nejkvalitnějších uzenin. To si nenechali ujít ani tři legendární televizní rosničky Petra Voláková, Karla Mráčková a Romana Jákl Vítová. Jak snahu známých maminek ocenily jejich děti? Ukázalo se, že všechny bleskurychle zblajzly šunku, kdežto chleba a zeleninu nechaly na stole...  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak si udržet ostré kuchyňské nože? Máme několik dobrých rad

1. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

2. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory

3. Světoznámý herecký pár utužuje manželství v Evropě. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones navštívili i...

4. Andrea Verešová dráždí fanoušky sexy fotkami. V titěrných bikinách ukázala dokonalé tělo!

5. Lucie Borhyová i Eva Decastelo mají blízko k Botoxu