Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Carol ze seriálu Krok za krokem oslavila 70. Víte, jakými šílenostmi se udržuje v kondici?

Suzanne Somers se proslavila v seriálu Krok za krokem
17. října 2016 02:43 / Instagram
Herečka Suzanne Somers, jejíž nejznámější rolí je postava Carol Fosterové v seriálu Krok za krokem, kde jejího filmového manžela ztělesnil Patrick Duffy jako Frank Lambert.

Po megaúspěšném seriálu Krok za krokem už ale nepeřišla žádá další velká role. Což je škoda, Suzanne byla vždy velmi krásná.

Americká herečka se nikdy netajila tím, že mladistvý vzhled je pro ni velmi důležitý. To že postoupila nějaké ty plastiky je znát na první pohled. Před několika lety šokovala přiznáním k šíleným procedurám, kterými nešetří už ani svůj orgán ženskosti.

Suzanne si domů pozvala známou moderátorku mnoha talkshow, Oprah Winfrey, v doprovodu televizních kamer. Prostřednictvím nich se známá blondýnka pochlubila milionům diváků svými hormonálními injekcemi a přiznala i možstí prášků, díky kterým se ze všech sil snaží zpomalit proces stárnutí.

Herečka bere hormony, pravidelně cvičí, dodržuje přísnou organickou dietu, často a s chutí holduje milování s manželem, kterého si vzala už v roce 1977.

Největší podíl na své kondici ale Suzanne připisuje užívání hormonů. „Věřím v bio identické hormony. Právě ty jsou hlavním důvodem toho, že vypadám, jak vypadám," netají. „Každý den užívám estrogen, dva týdny v měsíci progesteron, růstové hormony a testosteron také denně," vypočítává „léky". Samotné braní prášků nazývá doléváním nádrže.

Neumí si představit jediný den bez čtyřiceti pilulek, přičemž dalších dvacet užívá každý večer předtím, než se uloží do postele. Ačkoli sama připouští, že tato rutina se může mnohým zdát jako čistý fanatismus, díky hormonální léčbě se jí údajně podařilo porazit "sedm trpaslíků menopauzy": náladovost, protivnosť, ospalost, pocení, otoky, zapomnětlivost a pocit vysušení.

Svou štíhlou postavu a vyvinutý hrudník umí prodat i ve zralém věku. Dokazuje to na téměř každé společenské události, kde se objeví, včetně té poslední, kam přišla v kraťoučkých šatech s flirty. A to se od včerejšího dne řadí mezi sedmdesátnice! Věřili byste tomu? 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Rychlé tipy pro všechny, kdo nemají čas uklízet

1. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

2. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

3. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

4. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

5. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš