Reklama
Reklama
 České celebrity 

Anife Hassan Vyskočilová opět v rukou plastického chirurga! Má nová prsa!

Anife Vyskočilová podstoupila další plastickou operaci prsou
14. října 2016 02:37 / YES VISAGE
Hrdá majitelka kavárny, Anife Vyskočilová, podstoupila na prestižní klinice další plastickou operaci prsou, tentokrát ze zdravotních důvodů. Opět se svěřila do rukou prověřeného plastického chirurga MUDr. Issama Al Awy, který byl také u první operace a temperamentní Anife velmi dobře zná!

Hlavním důvodem, proč se Anife rozhodla modelaci prsou podstoupit, jsou především zdravotní komplikace. Bujný dekolt je příčinou velké bolesti zad, kterým je potřeba trošku ulehčit. Lékaři jí dali na výběr, buď zádům odlehčit zmenšením poprsí, nebo by ji čekala znovu operace zad. „Další operaci páteře bych se ráda vyhnula, hledám tedy efektivní řešení, jak zádům ulehčit. Na pořadu dne je tedy modelace poprsí za účelem zmenšení,“ povzdechla si Anife.

Ze zákroku nemá obavy. Svěřila se do rukou svého dlouholetého přítele, plastického chirurga Kliniky YES VISAGE, MUDr. Issama Al Awy, protože naprosto mu důvěřuje. „Je potřeba poprsí celkově zvednout, použít menší výplň a zádům tak odlehčit. Použijeme stejný postup jako u první operace, abychom nevytvářeli další jizvy. Výsledek bude dokonalý. Jediné, čeho se obávám, je, jak udržet temperamentní Anife po operaci v klidu,“ usmívá se plastický chirurg.

A co Anife po zákroku čeká? Slibuje, že bude po celých 6 týdnů odpočívat v Německu u svého přítele. „Kavárnu budu muset na nějakou dobu ze zdravotních důvodů prostě zavřít, protože si tu nejraději všechno dělám sama. Teď to chvíli nepůjde.“ Věříme, že Anife tentokrát rady lékařů poslechne a bude brzo fit! 
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Nadměrná plynatost trápí nejednoho pejska. Co pomůže?

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!