Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Hodinu po pohřbu kamarádky Evy Skallové (ˆ†36) jí Dara Rolins poslala vzkaz do nebe!

Dara se naposledy rozloučila se svou blízkou kamarádkou.
06. října 2016 00:55 / Instagram
Včera dopoledne se ve strašnickém krematoriu rodina a blízcí přátelé rozloučili s Evou Skallovou (†36), která podlehla zákeřné rakovině, se kterou statečně bojovala ani ne rok. I když to vypadalo, že se z nejhoršího už dostala, najednou se její stav rapidně zhoršil a nemoci podlehla. Po sobě zanechala dceru Charlottku a přítele Vaška.

S Evou se přišlo rozloučit I mnoho známých tváří. Samozřejmě nechyběla ani Evina nejlepší kamarádka Dara Rolins, která přišla v doprovodu svého přítele Rytmuse. Hodinu po obřadu poslala Dara své milované kamarádce vzkaz do nebe.

„Laura mi dneska říká 'Mami, ale zase je dobře, že tam nahoře nebude smutno ani Evičce, ani dědovi Dušanovi. A když má dneska ty narozky, můžou spolu třeba na zmrzlinu',“ napsala k obrázku plnému balónků zpěvačka Dara Rolins a v dojmném vzkazu pokračovala.

„Chci na Evičku vzpomínat vždy s úsměvem. Ano, s úsměvem. Nevěřím na žádnou posmrtnou etiketu. To, co řídí moje pohnutky, je moje srdce. Usmívám se i teď, když letí duše Evičky do nebe jako balónek. PS: Tati, všechno nejlepší, posílám pusu po Evičce,“ dodala zpěvačka, která na pohřeb své kamarádky Evy Skallové dorazila v doprovodu svého partnera Rytmuse. Dnešní den se tedy Daře vedle pohřbu přítelkyně připomněla i smrt milovaného tatínka.

S Evou Skallovou se naposledy přišla rozloučit i Rola Brzobohatá, která pronesla smuteční řeč, dále Vendula Pizingerová, Libor Bouček, Dan Bárta, Tonya Graves, nebo režisér Fero Fenič.

Eva Skallová prohrála boj s rakovinou minulé úterý. I když se zdálo, že se její zdravotní stav v létě zlepšil, rakovina se rozšířila do mozku a lékaři už bohužel nemohli nic dělat. 
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!