Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Dcera Eminema vyrostla do krásy. Podívejte se, jak je podobná tátovi!

Hailie je dnes velmi krásná
27. března 2017 07:31 / Instagram
Když bylo Eminemovi 17 let, seznámil se na střední škole s Kimberly Ann Scott, svojí budoucí ženou. Když pak Kimberly otěhotněla, byla to pro Eminema motivace získat nahrávací smlouvu, aby mohl zaopatřit svoji rodinu. Dne 25. prosince 1995 se jim narodila dcera Hailie Jade, která byla pro něj to nejdůležitější na světě.

Jeho první nezávislé album Infinite, ale nezaznamenalo úspěch, prodalo se jen 1000 kopií a Kim ukončila jejich vztah. Eminem se následně pokusil o sebevraždu předávkováním prášky.

O čtyři roky později se mu podařilo získat zpátky jak milovanou Kimberly, se kterou se vzali 14. června 1999, tak slávu po vydání alba The Slim Shady LP.

Dceru slavného rappera Eminema a problémové matky Kimberly Anne Scott si můžete pamatovat jako malou holčičku z dob, kdy byla Eminemova sláva na vrcholu. Nazpíval o ní několik songů a má Hailie vytetovanou dokonce na své paži. Od té doby ale uteklo hodně času a maličká Hailie vyrostla v krásnou slečnu!

Když byl Eminem na vrcholu své slávy a kariéra mu šlapala na plné obrátky, tak v soukromém životě se mu příliš nedařilo. Veškeré své problémy promítal do svých textů, které byly zejména o jeho nejmilovanější dceři Hailie a taky o její matce, kterou Eminem miloval až za hrob. Bohužel Kimberly Anne Scott nebyla vzornou matkou a vztah s Eminemem byl jako na horské dráze. Kim se dokonce dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky podmíněně.

V roce 2000 požádal Eminem o rozvod, ale Kimberly požadovala 10 milionů dolarů a plnou péči o Hailie. Po dohodě nakonec Eminem přistoupil na požadavek přenechat péči dcery své ženě, ale dodnes má se svou dcerkou Hailie velmi pevný vztah. Hailie Scott je nyní jednadvacet let a vyrostla v krásnou slečnu. A podoba tatínkovi se opravdu nezapře.

Hailie má i dvě nevlastní sestry, které nejslavnější bílý rapper adoptoval.  
📷
5 fotografií
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Dům a zahrada

Získejte na lince i v malé kuchyni co nejvíc prostoru

1. Na co se Janek Ledecký těší jako malé děcko?

2. Dvouletá princeznička Charlotte vyrazila poprvé do školky

3. Lucie Šilhánová je hrdou maminkou! Včera porodila dceru

4. Moderátor televize Prima se stane otcem! Jeho partnerka je v pátém měsíci

5. Demi Moore má nového partnera. Je jím o 30 let mladší herec!