Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!

Marion a Brad spolu údajně čekají dítě.
23. září 2016 03:28 / Instagram
Čeká opravdu miláček žen Brad Pitt dítě s Marion Cotillard?! Americký server přišel s šokující zprávou, že slavný hollywoodský pár Brangelina se rozvádí kvůli francouzské krásce, s níž se herec údajně zapletl při natáčení filmu Spojenci (Allied). Marion a Brad spolu dokonce mají čekat dítě!

Herečka Marion Cotillard v rozhovoru pro magazín Closer potvrdila, že je těhotná a svého druhého potomka porodí v prosinci, což by znamenalo, že k početí došlo někdy během března, kdy probíhalo natáčení filmu Spojenci! Otcem zatím nenarozeného dítěte by mohl být i herec Guillaume Canet, dlouholetý partner Marion, s nímž už vychovává pětiletého syna Marcela. Jenže načasování těhotenství je nyní víc než podezřelé.

„Je to velmi smutné. Muselo se stát něco velmi vážného, když Angelina učinila takové rozhodnutí,“ řekl otec Angeliny Jon Voight.

Angelina dělala svému manželovi příšerné žárlivé scény a manželské nesváry vyvrcholily až tím, že herečka podala žádost o rozvod.

„Angelina nemohla snést Bradovy sexuální scény s Marion. Hrozně žárlila. Brad se měsíce snažil ji uklidnit, ale nešlo to. Tvrdila, že si je jistá, že ji povedl,“ řekl zdroj blízký slavnému páru serveru X17Online. „Angie žárlila na Brada celé roky, ale nikdy nežárlila tolik jako na Marion. Vždy byla paranoidní a bála se, že jí Brad udělá to samé, co udělal ennifer Aniston,“ dodal zdroj. No a vypadá to, že se její obavy naplnily.  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!