Reklama
Reklama
 České celebrity 

Proměna Terezy Chlebovské: Uvidíme ještě někdy její sexy tělo?

Tereza a její malá Emička.
22. září 2016 02:08 / Instagram
Tak tohle je velká proměna. Tereza Chlebovská skončila s propagací svého sexy tělíčka a její sociální sítě plní naprosto jinými fotkami. Misska, modelka a sportovní reportérka před několika dny přivedla na svět dceru Emu, která je teď pro ní celý svět.

Šťastným tatínkem roztomilé dcerky se stal fotbalista české reprezentace Pavel Kadeřábek. Jen pět dní po porodu se Tereza pochlubila fotkou svého bříška a snad nikdo by nepoznal, že štíhlá kráska teprve nedávno rodila. Modelka je známá tím, že ráda cvičí a sportuje, teď má však jako novopečená maminka úplně jiné starosti.

Denní rutina české modelky Terezy Chlebovské se otočila o 180 stupňů. Už to není cvičení dvakrát denně a plnění sociálních sítí svými fotografiemi. Začal jí nový život a evidentně si ho krásná Tereza užívá.

Stala mamikou na plný úvazek a určitě se zpátky na mola jen tak nepohrne. Fotbalista Pavel Kadeřábek vydělá dost na to, aby se o svou rodinu postaral. Tereza se tak může v klidu starat o výchovu jejich krásné dcerky.

„Zvláštní, jak rychle se člověku dokáží změnit priority. Ještě před rokem bych nějaké kilo navíc řešila a snažila se dát zpátky do formy, a to možná co nejrychleji. Ale teď? Teď je to pro mě absolutně nepodstatná věc,“ napsala na sociální síti Tereza. I když má postavu štíhlou jako proutek.

„Někde jsem četla, že nejkrásnějším a nejodvážnějším rozhodnutím v životě člověka je mít dítě. Je to jako vytrhnout si srdce z hrudi a navždy ho nechat chodit vedle sebe. Brečím, jen když si ten citát čtu, protože není větší pravdy. Spousta maminek si dělá fotku těsně před a po porodu, tak jsem ji udělala také. Pro mě to nejdůležitější na fotce je ale tam vlevo, v bříšku,“ měla jasno Chlebovská už pět dní po porodu. Maminkovskou roli si Tereza nadmíru užívá.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski

Zprávy

Jaká bude budoucnost EET? V pátek bude jasno

Dům a zahrada

Z obyčejných zavařovaček vykouzlíte úžasně praktickou věc do domácnosti

1. Hvězdná tenistka Karolína Plíšková plánuje svatbu!

2. Lenka Kořínková vždy byla svá a originální, ale tohle přehnala!

3. Herečka Hrachovcová se ráda ukazuje nahá!

4. Jedinečné panenky pomáhají opuštěným a týraným dětem

5. Malátný ukázal šťastnou rodinku